Welcome, visitor! [ Register | Login

İzmir Anti-stres masajı

Genel 15 Mart 2017

Anti-stres masajı Masaj tek başına harika rahatlatıcı. Uçucu yağların faydaları ile birleştirin ve ikisinin kombine gücünü aşan faydaların kilidini açın. İşte aromaterapi masajı; Eğer hiç denemediyseniz, bir muamele için geldiniz …

 

Tedavi Odaları’nda Aromaterapi masajı

 

Anti-stres masajı Aromaterapi yağlarıyla dolu vücut rahatlama masajı sırtınızı, bacaklarınızın ön ve arka kısmını (uyluklar dahil), ayaklarınızı, kollarınızı ve göğsünüzü içerir. Bir saatlik hoşgörüyle bu muamele tamamen sizi rahatlatacak ve gerginliği giderecek. Modern yaşamın streslerine karşı mükemmel bir panzehir.

 

Hangi esansiyel yağları kullanıyoruz?

 

Anti-stres masajı Aromaterapi masajı Aromaterapi masajında ​​kullanılan yağlar, kanıtlanmış bitki esanslarından gelir ve kendimiz aromaterapi masaj yağlarından önceden karıştırılmıştır. İhtiyaçlarınıza göre, ihtiyaçlarınıza göre belirli bir yağ kombinasyonunu öneririz.

 

Anti-stres masajı Her aromaterapi masaj yağı, 10’a kadar farklı uçucu yağ ve taşıyıcı yağ içeriyor (sonuncusu cildinize zarar vermemek için güçlü temel yağları sulandırmak için kullanılıyor). Bu kombinasyon ve terapistlerimizin aromaterapi masaj teknikleri, tedavinizi bu kadar nazikçe lüks yapıyor.

 

Anti-stres masajı Gevşemenizi arttırmak için, aromaterapi masajları sırasında teneffüs kaselerini de kullanıyoruz. Yağların kokularını teneffüs ederken, bunlar gibi lezzetli duygusal tepkileri tetiklemek için beyninize doğal bir kimyasal mesaj gönderilir:

 

Olumlu anıları uyandırmak

Sana enerji veriyor

Sizi güvende hissettirme

Sana rahat hissettiğin zamanları hatırlatmak

 

Onlar da muhteşem kokuyor!

 

Aroma relax masaj Esansiyel yağlar nasıl çalışır?

 

Aroma relax masaj Aromaterapi vücut masajı sırasında kullanıldığında, uçucu yağlar, saf hoşgörü olan bir cilt kondüsyonu masajı sağlamak için iki düzeyde (emilim ve solunum) çalışır. Muhteşem lüks bir deneyim olmanın yanı sıra, masaj da aşağıdaki koşullardan kurtulabilir:

 

Stres

Hormon dengesizlikleri

Uykusuzluk hastalığı

Ağrı ve sızılar

 

Aslında, terapötik masajın gücü çeşitli koşullarla yardımcı olmak için kullanılabilir. Yardımcı olabileceğimiz özel bir şey olup olmadığını lütfen bize bildirin.

 

Aroma relax masaj Lüks hediye sadece bir telefon görüşmesi

 

Aroma relax masaj İş baskılarından ya da yorucu bir aile yaşamının denemelerinden kaçmayı hayal ediyor musunuz? Sizin veya bir grup arkadaşınız için özel bir muamele? İster tek başına aromaterapi masajının keyfini çıkarın veya tedavinizi aromaterapi yüzü gibi diğer terapilerle birleştirin, Tedavi Odaları Bristol’daki rahatlatıcı aromaterapi masajı ile eşanlamlıdır.

 

Aroma relax masaj Birçok tedavi biçimini kapsayan bir terimdir. Bu genel bakış masaj yoluyla Aromaterapi tedavisine atıfta bulunmaktadır.

Ayurvedik Masaj Aromaterapi, bitki, meyve, çiçek, kabuk, kök veya reçinenin çeşitli kısımlarından alınan özler olan organik esans yağları biçiminde en saf bitki özünü kullanır. Uçucu yağlar, yararlı özelliklere sahip düzinelerce güçlü karmaşık doğal kimyasallar içerir. Uçucu yağların çeşitliliği ve bireysel terapötik özelliklerinden dolayı, Aromaterapi’nin faydaları ve etkileri geniş aralıktadır.

Ayurvedik Masaj Çoğu Aromaterapist, müşteri danışma sürecine bütüncül bir yaklaşımı olacaktır. Bu, maksimum terapötik fayda için uygun uçucu yağları seçmek için gerekli bilgileri sağlar. Seçilen uçucu yağlar, her müşterinin bireysel ihtiyaçları için benzersiz bir karışım oluşturmak için taşıyıcı / bazlı masaj yağı ile harmanlanır. Bu Aromaterapi harmanı genellikle cilde geleneksel vücut masajı ile uygulanır. Derin doku çalışması gibi diğer masaj teknikleri, Ayurvedik Masaj Aromaterapistin uygulamasına ve müşterinin gereksinimine bağlı olarak da kullanılabilir.

Faydalar ve Etkiler

Ayurvedik Masaj Aromaterapi tedavilerinin hem fizyolojik hem de psikolojik etkileri vardır. Masaj yağlarının (hem inhale edilen [cildi] emilen moleküllerin) tıbbi ve terapötik nitelikleri kombinasyonu, ruhu yatıştırabilir, canlandırır, yükseltir, olumlu düşünmeyi teşvik eder ve vücudun kendini iyileştirmesini sağlayan bağışıklık sistemini artırabilir .

Ayurvedik Masaj Fizyolojik Faydalar – Aromaterapi masajı şunları yapabilir:

Lenfatik drenajı arttırır – bu sıvı tutulumunu azaltmaya ve ödem önlemeye yardımcı olur

Vücuda derin bir gevşeme hissi uyandırmak

Vücutta denge sağlamaya yardımcı olur

Vücudun doğal bağışıklık sistemini uyarır

Bali Masajı Kan dolaşımını arttırarak dokulara oksijen ve besin maddesi tedarikini arttırır.

Sinirlerdeki tıkanıklık ve tıkanıklık azaltıldığı için enerji düzeylerini arttırmaya yardımcı olur

Psikolojik Yararlar – Bali Masajı Aromaterapi masajı yapabilirsiniz:

Genel bir refah durumunu teşvik etmek

Sakinleştir ve yatıştır

Sinir gerginliğini azaltmaya yardım

Bali Masajı Ruh halini yükseltmeye ve depresyon duygularını azaltmaya yardım eder.

 

Bali Masajı

8 Mayıs 2013 Shy Spy

Bali Masajı, sakin, rahat veya enerjik hale getirmek için uçucu yağlar kullanır. Yağlar kokusu duygusu ile çalışır: onları teneffüs edebilir, yıkanabilir veya onlarla masaj yapabilirsiniz.

 

Çampisaj, Baş masajı) ne için iyi?

 

Çampisaj, Baş masajı) ne beklenir

 

Farklı aromaterapi çeşitleri

 

Sıcak ipucu!

 

Çampisaj, Baş masajı) ne için iyi?

 

Çampisaj, Baş masajı), kokusu hissinizi harekete geçirmek ve refah hissinizi arttırmak için sıcak uçucu yağlar kullanır. Yağlar cildinize masaj yapılır, banyo suyuna atılır veya diğer yağlar veya buhar ile nefes alması için harmanlanır.

 

Çampisaj, Baş masajı)de kullanılan uçucu yağlar çiçek, çilek, kabuk, ahşap, kök, yaprak, reçine, kabuk veya tohum olabilir. Jojoba, tatlı badem veya üzüm çekirdeği gibi daha büyük miktarda “taşıyıcı” yağla harmanlanmış sadece az miktarda uçucu yağ gerekir. Genellikle kullanılan uçucu yağlar camomile, lavanta, gül ve yasemin gibi çiçekler için yağlar ve okaliptüs ve sandal ağacı gibi ağaçlardan ekstrakte edilen yağları içerir.

 

Çikolata terapisi esansiyel yağların kokusunun limbik sistemi tetiklediği temelinde çalışır: beynin duygu ile bağlantılı kısmı. Bu yüzden bir koku hissettiğinizi etkiler ve rahatlamanıza yardımcı olur. Koku, hafızanızla da çalışabilen çok güçlü bir konudur. Bazı kokular olayları, insanları ve yerleri hatırlatabilir. Koku, hatırladığınız şey hakkında hissettiğiniz şeye geri dönebilir: duygusal hafızanız.

 

Uçucu yağların algılanan iyileştirme gücü Çikolata terapisi ana cazibe merkezidir. Şüphecinin ana sorunu da budur. Aromaterapinin etkinliği konusunda çok az bilimsel araştırma yapılmıştır. Bir ana zorluk, farklı kokular içeren randomize çift kör çalışmalar yapmak neredeyse imkansızdır. Çalışmalar, lavanta ve biberiyenin stres hormonunu azalttığını göstermiştir (1), ancak Çikolata terapisi duygusal, fiziksel veya manevi sağlığı artıran birçok iddiaları bilimsel olarak test edilemez. Elimizde olan şey, bu alanlarda gelişmelere dair anektal raporlar veren birçok insan.

 

Çikolata terapisi sıklıkla şunlar için kullanılır:

 

Stres ve kaygıdan kurtulun

Daha iyi uyumanızda size yardımcı; Uykusuzluğunuz (uykusuzluk) veya uykuda kalma konusunda sorunlarınız olup olmadığı

Rahatlamana yardım et

Yorgunluğu hafifletir veya kasları ağrıttırabilir

Kronik ağrıyı rahatlatmak

Yardım yoğunlaşması.

Çikolata terapisi, psikolojik iyilik hali için kısa vadeli fayda sağlayabilir ve kaygı azaltılmasında olumlu da olmasa da sürekli etkiye sahip olabilir. (2)

 

Çikolata terapisi kalitesi değişir. Tercihen Çikolata terapisi Konseyi tarafından akredite edilmiş bir kolejde eğitim almış nitelikli bir uygulayıcı bulmanızı öneririz. İyi bir spa, orada çalışan terapistler hakkında bilgi vermekten mutluluk duyacaktır. Tıbbi geçmişiniz, cildiniz veya diğer durumlarınız veya alerjiniz konusunda endişeleriniz varsa önümüzde telefon etmek isteyebilirsiniz.

 

Hamile masajı ve Bebek masajı Bazı uçucu yağlar hamileyseniz veya emzirirseniz veya aşağıdaki koşulları sağlıyorsanız uygun değildir:

 

epilepsi

yüksek tansiyon

Hipoglisemi

Böbrek sorunları

Son ameliyat olmuştu

Derin ven trombozu çekmişti.

Hamile masajı ve Bebek masajı Bazı ilaçlar antibiyotikler, antihistaminikler, sakinleştiriciler ve antiepileptik ilaçlar da dahil olmak üzere uçucu yağlardan etkilenebilir. Tedavinizi almadan önce terapistinize danışın.

 

Bazı yağlar, özellikle turuncu, limon ve bergamot gibi narenciye yağları mor ötesi ışıkla reaksiyona girer ve cildinizin daha kolay yanmasına neden olabilir. Terapistinizden kendinizi güneşe maruz bırakmadan önce tavsiye isteyin.

 

Hamile masajı ve Bebek masajı ne beklenir

Seçmiş olduğunuz aromaterapi tedavisine bağlı olarak, ne kadar çok veya az giymeyi istediğinize karar verebilirsiniz. Uçucu yağlar lekelenebilir, bu nedenle eski giysileri getirmek akıllıca olabilir.

 

Ne yediğinizi izleyin ve önceden için; Clary adaçayı gibi bazı uçucu yağlar alkol ile iyi geçmez ve sizi hasta hissettirir.

 

Tipik bir Hamile masajı ve Bebek masajı konsültasyonunun başlangıcında, terapistiniz tıbbi geçmişiniz, genel sağlık, diyet, uyku düzenleri ve yaşam tarzınız hakkında bilgi ister. Bu, hangi yağların sizin için en uygun olduğuna karar vermesine yardımcı olmak içindir. Hamile masajı ve Bebek masajı tıbbi bir tanı koymak için eğitilmemişlerdir.

 

Essential oil’leri seçtikten sonra terapist, bunları “taşıyıcı” bir yağla (üzüm çekirdeği veya badem gibi) harmanlayıp karışımını yavaşça ısıtacaktır. Yağa ısı eklenmesi cildinizin daha etkili emilmesini sağlar.

 

Hint Baş Masajı Tedavinizdeki tedaviye bağlı olarak, terapist yağı, ellerinize, ayaklarınıza veya tüm vücudunuza masaj yapacaktır. Masaj rahatlamanız ve sakinleşmeniz için pürüzsüz ve akıcı olacak şekilde tasarlanmış olacak. Her oturum sizin için, sağlığınız ve halinize göre ruh halinize göre uyarlanmıştır, bu nedenle her oturum benzersizdir. Hint Baş Masajı genellikle yaklaşık bir saat sürer, ancak ilk danışmanız daha uzun sürebilir.

 

Bali Masajı Daha sonra muhtemelen geri uzanıp bir süre güzel kokan tadını çıkarmak isteyeceksiniz. Her yere fırlamadan önce dinlenmek için zaman ayırın. Kendinizi eve götürmek için bazı uçucu yağlarla tedavi etmek istersiniz: bunları banyo, yağ brülörü veya teneffüs için kullanın.

 

Farklı aromaterapi çeşitleri

 

Hint Baş Masajı aşağıdakiler dahil olmak üzere çeşitli diğer tedavilerle kombine edebilirsiniz:

 

Tam vücut masajı

Reiki

Refleksoloji

Hint baş masajı

Buhar odaları ve lakonyumlar

Yüz ifadeleri.

Sıcak ipucu!

 

Bir Hint Baş masajınız varsa, yağların oldukça güçlü kokabileceğini unutmayın. Sonradan duş alırsanız, o güzel kokuyu kaybetmek pek olası değildir, ancak sokakta daha az tuhaf görünecektir.

www.izmirmasajsalonu.org

 

Bali Masajı 2. Çeşitli koşullar altında yoğun bakım ünitesindeki hastaların anksiyete ve refahına aromaterapinin etkilerinin sistematik olarak gözden geçirilmesi Cooke ve Ernst (2000) tarafından yapılmıştır. Altı çalışmada, aromaterapi masajının kanserli hastalarda anksiyete veya refah, kalp cerrahisi olan hastalar ve yoğun bakım ünitesindeki hastalar üzerine etkileri değerlendirildi. Beş çalışmada, aromaterapi masajı alan hastaların müdahaleden hemen sonra anksiyete veya refah düzeyinde küçük düşüşler (düz yağla ayak masajı artı portakal çiçeği yağı, yağ ve aroma ile masaj, masaj artı lavanta yağı ve tam gövdeYumuşak yağ ve papatya yağı ile masaj).

 

Bali Masajı Yazarlar, aromaterapi masajının, müdahale sonrasında anksiyete azalması üzerine geçici ve geçici bir etkisi olduğunu ancak kalıcı bir fayda sağladığının kanıtı olmadığını belirtti.Cooke B. ve Ernst E. 2000. Bali Masajı : sistematik bir gözden geçirme. Br J Gen Pract 50: ss.493-6. [Temmuz 2006’ya girildi]

Yazan: Shy Spy

 

Yaş: 37

 

Cilt Türü: Kombinasyon

 

Spa Beğenilenler: Anında sonuçlar; Yasemin ve frangipani kokuları; Sıcak buhar odaları;Dergilerin iyi bir seçimi; Modernist dekor

 

Spa sevmeyen şeyler: Balina sesleri (CD’de değil, umarım bu havuzda); Sert masaj yatakları; Minik tuvalet küpleri; Bir çocuk gibi konuşuluyor; Ilık havuzlar ile gerçekleştirilir.

No Tags

112 total views, 3 today

  

One Response to “İzmir Anti-stres masajı”

 1. en popüler masaj sitesi olarak 24 saat aralıksız hizmet vermekteyiz.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

 • izmir lezbiyen escort bayanlar, izmir ucuz lezbiyen modeller

  by on 30 Mart 2017 - 0 Comments

  Lezbiyen bir eskort ajansı içinde Dışarı çıkmaktan korkan kadınlar için lezbiyen eskortlar, kendilerini keşfetme şansını özel olarak keşfedebilirler   İzmir lezbiyen escort modeller ile ilgili fotoğraflara ve kişisel bilgilere göz atabileceğiniz en popüler eskort bayan arama sitesi.   escort izmir bayanlar Son zamanlarda yapılan bir araştırmaya göre artan sayıda kadın ‘şehvetli deneyimler’ için para ödüyor […]

 • İzmir Aliağa escort bayan arama sitesi

  by on 24 Nisan 2017 - 0 Comments

  İzmir Aliağa escort bayan arama sitesi: % 100 gerçek profillerin paylaşıldığı en kaliteli İzmir Aliağa escort bayan bulma sayfası sayesinde arayışlarınıza en uygun hizmetleri sunabilecek yerli ve yabancı birbirinden güzel escort modeller ile ilgili bilgilere ulaşabileceğiniz gibi en iyi şekilde hizmet alabileceksiniz.   Selamlar, ismim Zehra. Yaşım 24, üniversiteli escort bayan olarak gün içerisinde en […]

 • Escort nedir?

  by on 30 Mart 2017 - 0 Comments

  İzmirmasajsalonu.org – izmir escort nedir?   İzmir Escort Bayanlar Bir araştırmaya göre, hizmetlerini tanıttan eskortların üçte birinden fazlası artık kadınlar için cinsel ilişki kuran erkekler. Ve Birmingham ve Lancaster üniversiteleri tarafından yapılan çalışma, müşterileri arayan gigoloların sayısı 2010’da 5.246’dan 15.732’ye fırladı. Araştırmacılar, şaşırtıcı bir keşif yapmak için 27,000 online listeye girdiler. Ve gigoloların yüzde 36’sı […]

 • İzmir Tesettürlü escort bayan ilanları

  by on 8 Nisan 2017 - 0 Comments

  sitesi ücretsiz bayan ilanlarına ulaşabileceğiniz en önemli site olarak günün her saati kaliteli hizmet almanız sağlanıyor.   % 100 kaliteli hizmet seçeneklerinin sağlandığı sitemiz içerisinde bayanlara dair aradığınızı bulabileceğiniz, bulamadığınızı site içerisinde arama yapabileceğiniz şekilde sizlere birçok alternatif hizmet seçenekleri sunuluyor.   İzmirli beyefendilerin gediklisi olduğu İzmir tesettürlü bayan arkadaş arama sitesi.   Sizlerle keyifli […]

 • İzmir Escort Bayan

  by on 1 Nisan 2017 - 0 Comments

  İzmir escort bayan ilanları sitesi içerisinde birbirinden kaliteli eskort model bilgilerine ulaşabilirsiniz. İZMİRMASAJSALONU.ORG İzmir Eskort-Fahişe Çoğu kişi eskort ve fahişe aynı olduğunu düşünüyor. Bazı anlamda aynı olduğu söylenebilir, ancak bir eskortun eğlence amacı için çok olduğu düşünülmektedir. Bir fahişeye sadece cinsel istekleri yerine getirmek için yaklaşılır. Bununla birlikte, bir eskort oldukça farklıdır. Bir eskort, eğlence […]