Welcome, visitor! [ Register | Login

GELENEKSEL THAI MASAJI YOGA / THAI MASAJI

Genel 21 Mart 2017

İzmir Thai masaj salonlarıyla alakalı aradığınız her şeyi bulabileceğiniz en etkili masaj salonu sitesi.

 

GELENEKSEL THAI MASAJI YOGA / THAI MASAJI

 

Geleneksel Tay Yoga Masajı / Thai Masajı nedir?

 

Tay dili Nuad Boran Phaen içinde – Geleneksel Thai Yoga Masaj / Thai Masajı Tay masaj tekniğidir. Ama biz masaj arasında Batılı anlamda ne görmek çok daha fazla anlamına gelir. Bu acupressure, germe (pasif yoga), enerji çalışmaları ve meditasyon bir kombinasyonudur.

Diğer Uzakdoğu tedavi yöntemleri gibi, Geleneksel Thai Masajı daima görünümünde tüm kişi vardır.

 

Hindistan’ın Ayurveda tıbbında Tay masajı yalan kökleri. Jivaka Kumar Bhaccha – Kral Bimbisara Magadha- ve Enstitü Köln çağdaş Tay masajı için özel doktoru – Buda 001und arkadaşı kabul ve bu masaj kurucusu olarak Tayland’da saygı.

Tayland kültür Nuad Boran Phaen parçasıdır. Genç ve yaşlı doğal masaj burada olabilir. Tay masajı öncelikle önlenmesi için kullanılır.

Olarak yani burada da tüm Uzakdoğu medikal sistemler doğrudur:

 

Bir uygulama hastalığı henüz yoksa yer almaktır! herhangi bir hastalık yoktur. hastalığına yol tek enerji blokajları var!

 

Masaj giysili kalıntılar, birçok hasta şaşırttı aslında. gelenek – isim yoga da anlaşılacağı gibi ama geleneksel Tay Yoga Masajı / Thai Masajı, kaynaklanır. O hem giyinik eğer, daha fazla masör için hoş ve tedavi edilirse, birçok hareketli unsurları ile çalışır. Ama başka bir önemli nedeni var: Would, giysi olmadan masaj yağı kullanılacak ve bu da masaj terapisti bir tutuş vardır önleyecektir.

Tay masajı geleneksel katta bir hasır üzerinde uygulanmaktadır. Masör ve Tedavi aynı seviyede bulunmaktadır. Bu masaj için optimal onun vücut ağırlığını kullanmak ve basınç, kuvvet ve enerji aktararak yüksek terapötik fayda elde etmek için katılıyor sağlar.

Geleneksel Tay masajı, tüm sağlık ve hastalık önleme konusunda, ama sonunda yaşam kalitesine, özellikle fiziksel ve ruhsal refahı sağlamaktır.

 

Ne geleneksel Tay masajı sırasında ne olur?

 

Tek bir Tay Masajı yoğun hazırlık olarak müşteri / hasta ve detaylı bir tıbbi öykü ile kişisel bir toplantı hizmet vermektedir. Ancak o zaman diş sağlığı / terapistinize tedavi sırası tasarlayan ve uygun olan karşılık gelen otlar hallerde kullanılan seçer. istemci / hasta için, bu sadece dışarıdan sadece tedavi, ancak anlamına gelir yerine kendi merkezinin yanı onu getirebilir bütünsel bir uygulama / terapi deneyimleri. Derin bir rahatlama neredeyse meditative durumda bir ritüel ve katma müşteri / hasta ve tedavi / terapist gibi, 2-2.5 saat sürer masaj.

 

 

Hastanın bireysel tedavisi sırasında / istemci uygulayıcısıdır:

 

yavaşça da organların uyarılması olan (pasif yoga), yoga çeşitli pozisyonlarda gerilmiş

neredeyse tüm eklemlerde pasif hareket ve harekete

enerjik, z. B. çeşitli enerji kanallarını veya noktaları aktive ederek

Kendi solunum ritmine tedavi ve önemli ölçüde derinleşti nefes

tüm vücut masajı – gerektiği gibi, bitkisel pul kullanarak da dahil olmak üzere

bireysel bitki paketleri ile işlemden geçirildi

hasta için / Tay masajı istemci sonuçları bir olasılık olduğunu

O zihinsel ve duygusal düzeyde çoğunlukla sadece tıkanıklıkları ve gerginlik fiziksel seviyede yayınlandı, ancak (ince ve kaba malzeme gövde)

derin bir gevşeme haline getirilir

/ Terapi kombinasyonu vücudun kendi kendini iyileştirme ve yenilenme süreçleri yeniden harekete edildiği bir durumda onu koyar

kimler için Geleneksel Thai Masajı için yararlıdır?

 

masaj dizisinin bireysel kompozisyon, Tay masajı herkes için genel olarak uygundur. Yaşlı ya da daha sert insanlar tedavi bu bütüncül formu yarar. Çoğunlukla Tay masajı aşağıdaki belirtilerden veya işaretler kullanılır:

 

Genel hareket kısıtlamaları

KİSH’lerin

malpozisyon

kas gerginliği

Stres kaynaklı hastalıklar gibi. Uykusuzluk, sinirlilik veya burn-out sendromu gibi

Migren

 

Geriatri Mülkiyet hasta z. B.

Osteoartrit, div. Eklem hastalıkları

Nörolojik bozukluklar ve hastalıklar gibi. Gibi multipl skleroz, Parkinson hastalığı ya da inme, uyuşma veya felç

Kardiyovasküler ve dolaşım bozuklukları, kan basıncı regülasyonu bozuklukları (hipertansiyon, hipotansiyon)

menstrüel kramp

Sindirim sistemi bozuklukları,

Vücutta enerjik dengesizliği

Düşük vücut farkındalığı, özgüven ve güven

Bizim Tay masajı kursları hakkında daha fazla burada bulabilirsiniz.

Senin Tay masajı eğitimi için okulumuz-teklif burada bulabilirsiniz.

Sizi bekliyoruz!

Sizin Enstitüsü ekibi ve Evelyn Unger

 

THAI MASAJ ENSTİTÜSÜ VE GELENEKSEL THAI MASAJI YOGA KOLONYA

 

Thai Masajı Eğitimi: … “tatil atmosferi” Öğrenme

 

Thai Massage Enstitüsü ve Geleneksel Tay Yoga Masajı Köln Geleneksel Tay Yoga Masajı / Thai Massage alanında bütüncül sağlık ve tedavi uygulamaları geliştirmek, yeni için geleceğe ve uygulamaya yönelik eğitim ve öğretim kavramları sunmaktadır.

Thai Masajı Eğitimi yerlerdir:

 

Kolonya ve Khaolak (Tayland) – Seaside

 

Amacımız tıbbi ve tedavi meslek mensuplarını ve sağlık hizmeti sunanları sağlamak ve ciddi tıbbi ses, hastaya veya müşteri odaklı eğitim ve öğretim, sağlık önlenmesi, sağlığın teşviki ve tıbbi wellness ve alternatif tedavi ve kendi gelişimini düzenlemektir sağlık uygulamalarını desteklemek.

 

Geleneksel Thai Masajı Köln Enstitüsü, güneş ağ Tayland

 

Ne başkalarının bizim Thai Masajı School ayıran?

 

Köln Thai Masajı Enstitüsü ve Geleneksel Tay Yoga Masajı eğitim kursları, yüksek terapötik düzeylerde yapılacak ve pratik hizalanır.

 

amacı temel kurstan sonra bireysel Tay masaj terapisi vermektir. Özel isimli, yaşlı veya genç, sert veya esnek stresli veya phlegmatisch- olsun her Tay masajı müşteri kendi durumu “aldı” ve tedavi edilir !!!

 

Bu teklif ile benzersiz bir fırsat geleneksel ve etkili bütünsel şifa ve tedavi kapsamlı ve ayrıntılı Thai Masajı eğitimi tamamlamak ve teorik ve pratik detaylı bilgi sahibi açıldı. bütün derslerden odak kişisel deneyim ve katılımcıların gelişimi ve bütünsel kişisel gelişim sürecinde algılama ve bilinç güçlendirilmesi vardır.

 

Bizim enstitüde sadece “Geleneksel Tay Yoga Masajı Uluslararası Toplum” ve Sunshine Ağlar Chiangmai, Tayland, küresel sertifikalı Thai Masajı öğretmen kompozit öğretmeni yetkili öğretmek. Bizim Thai Masajı eğitimi Geleneksel Tay Yoga Masajı International Society tarafından onaylı ve eğitim standartları ile uyum için denetlenmelidir.

 

Köln bölgesel hükümet Enstitüye § 4 hiçbir yerde anlamında “tıbbi uygulayıcının derecesi ile Thai Masajı terapistler” için mesleki eğitim önleminin düzgün şekilde uygulanmasını onaylar. 21 a) bb) UStG.

 

Bir katı Tay masajı bir hafta sonu ya da bir 3-4 günlük seminer size öğrenilen olamaz.

 

 

 

Yeni Tay masajı Semineri ev size sağlar:

 

aydınlık ve modern odalarda çalışan

güzel peyzajlı park benzeri bahçesinde rahatlayın

Seminer Evi ve çevresinde 001 seminer ev ve çevresinde 003 seminer ev ve çevresinde 002

 

Etrafında bir bütün hoş bir atmosfer yaşanıyor ve daha hafif ve daha rahat hissediyorum fiziksel yapar. duş ve sizin Seminarhaus tam donanımlı bir mutfak ile rahat uygun fiyatlı konuk odaları tüm konfor ve bireysel yaratıcılık için oda bol sunuyoruz.

dahil. meditasyon ve yoga açık havada engelsiz iş

Bizim oda kalmak için ucuz ve konforlu bir yer eğitim dönemi için izin verir.

 

THAI MASAJI

 

 

Institute for hoş geldiniz

Geleneksel Tay Yoga Masajı / Thai Masajı

 

Avrupa’nın en büyük

Eğitim Akademisi

Geleneksel Thai Masajı Terapi / Tay Yoga Masajı ve PhysioThai® – fasyal tedavi

 

Köln ve Tayland bizim Thai Masajı Okulda biz tamamlanması için geleneksel ve etkili bütünsel şifa ve tedavi kapsamlı ve detaylı bir eğitim, teori ve Tay masajı uygulama derin bilgi sunmak – Tay Yoga Masajı elde etmek. Bu Budizm ve yoga enerji egzersizleri tanıtım içerir.

 

Bizim eğitim akademisi öğretim fakültesinde, ENSTİTÜSÜ Tay masajı için – 000 onu eğitimini ünlü

“WatPo Tay Geleneksel Tıp ve Masaj Okulu (TTM WatPo) Bangkok”, Tayland en geleneksel Tay masaj terapisi okullarından biri geçti.

 

THAI MASAJ ENSTİTÜSÜ – 001

 

Tüm kurslarımız “Geleneksel Tay Yoga Masajı Uluslararası Toplum” ve “Sunshine Ağ Chiangmai Tayland” yetkili Thai Masajı öğretmenler tarafından yürütülmektedir.

 

Eğer günlük bazda yaşayabilirsiniz ne yanı sıra mesleki başarı ve derin yerine getirilmesi – Bir kaliteli eğitim müşteri ve hastalara yeteneğidir.

 

 

 

Geleneksel Tay Yoga Masajı Enstitüsü hakkında daha fazla burada bulabilirsiniz.

 

 

 

THAI MASAJI DERS

 

senin Tay masajı eğitimi için çeşitli kurslar sunuyoruz.

 

AK yan pozisyon 08-2010 P1010124Dem Enstitüsü, Bezirksregierung Köln tarafından tasdik için mesleki eğitim önlemi olduğunu edilmiştir

“Tay masaj terapisti tıbbi uygulayıcının derecesi”

 

 • 4 hiçbir yerde anlamı içinde. 21 a) bb) UStG düzgün yürütülür.

 

Bizim Tay masajı kursları hakkında daha fazla burada bulabilirsiniz.

 

 

 

THAI MASAJI EĞİTİMİ

 

Thai Masajı eğitim ve kurslar yüksek terapötik düzeyde tutulur ve pratik odaklı.

 

uluslararası eğitmenler, fizyoterapistler ve osteopat 12 Pai osteopati 22:01:08 038Ein ekibi yetkili ve pratik bilgi verdi.

 

Biz geleneksel ve etkili bütünsel şifa ve tedavi kapsamlı Thai Masajı eğitim yoluyla bir meslekten olmayan veya kariyer değiştiriciler olarak insanları eşlik edecek başarılı size fırsat sunuyoruz.

 

senin Tay masajı eğitimi için teklifimiz burada bulabilirsiniz.

Sizi bekliyoruz!

 

 

 

 

Geleneksel Thai Masajı veya geleneksel Tay Yoga Masajı da Thais bir manuel terapi olarak tarif edilebilir bir masaj tekniğidir. Tayland, Tayland Yoga Masajı da adı Nuad Boran Phaen altında bilinmektedir. GK Köln 08-2008 011

 

İşte enerji tıkanıklıkları nedeniyle gelişen ön planda, onun fiziksel ve psikosomatik sorunları olan istemci.

enerjik bir ağ olarak vücuda çalıştırmak on seçilen enerji hatları avuç içi, başparmak, diz, dirsek ve ayak germe nazik ve ritmik baskı yoluyla Tay masajı işlenecektir. 350 akupunktur noktaları açıldı.

Thai masajı acupressure, germe (pasif yoga), enerji çalışmaları ve meditasyon bir kombinasyonudur.

 

Tay masajı Daha burada bulabilirsiniz.

No Tags

55 total views, 3 today

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

 • izmir lezbiyen escort bayanlar, izmir ucuz lezbiyen modeller

  by on 30 Mart 2017 - 0 Comments

  Lezbiyen bir eskort ajansı içinde Dışarı çıkmaktan korkan kadınlar için lezbiyen eskortlar, kendilerini keşfetme şansını özel olarak keşfedebilirler   İzmir lezbiyen escort modeller ile ilgili fotoğraflara ve kişisel bilgilere göz atabileceğiniz en popüler eskort bayan arama sitesi.   escort izmir bayanlar Son zamanlarda yapılan bir araştırmaya göre artan sayıda kadın ‘şehvetli deneyimler’ için para ödüyor […]

 • İzmir Aliağa escort bayan arama sitesi

  by on 24 Nisan 2017 - 0 Comments

  İzmir Aliağa escort bayan arama sitesi: % 100 gerçek profillerin paylaşıldığı en kaliteli İzmir Aliağa escort bayan bulma sayfası sayesinde arayışlarınıza en uygun hizmetleri sunabilecek yerli ve yabancı birbirinden güzel escort modeller ile ilgili bilgilere ulaşabileceğiniz gibi en iyi şekilde hizmet alabileceksiniz.   Selamlar, ismim Zehra. Yaşım 24, üniversiteli escort bayan olarak gün içerisinde en […]

 • Escort nedir?

  by on 30 Mart 2017 - 0 Comments

  İzmirmasajsalonu.org – izmir escort nedir?   İzmir Escort Bayanlar Bir araştırmaya göre, hizmetlerini tanıttan eskortların üçte birinden fazlası artık kadınlar için cinsel ilişki kuran erkekler. Ve Birmingham ve Lancaster üniversiteleri tarafından yapılan çalışma, müşterileri arayan gigoloların sayısı 2010’da 5.246’dan 15.732’ye fırladı. Araştırmacılar, şaşırtıcı bir keşif yapmak için 27,000 online listeye girdiler. Ve gigoloların yüzde 36’sı […]

 • İzmir Tesettürlü escort bayan ilanları

  by on 8 Nisan 2017 - 0 Comments

  sitesi ücretsiz bayan ilanlarına ulaşabileceğiniz en önemli site olarak günün her saati kaliteli hizmet almanız sağlanıyor.   % 100 kaliteli hizmet seçeneklerinin sağlandığı sitemiz içerisinde bayanlara dair aradığınızı bulabileceğiniz, bulamadığınızı site içerisinde arama yapabileceğiniz şekilde sizlere birçok alternatif hizmet seçenekleri sunuluyor.   İzmirli beyefendilerin gediklisi olduğu İzmir tesettürlü bayan arkadaş arama sitesi.   Sizlerle keyifli […]

 • İzmir Escort Bayan

  by on 1 Nisan 2017 - 0 Comments

  İzmir escort bayan ilanları sitesi içerisinde birbirinden kaliteli eskort model bilgilerine ulaşabilirsiniz. İZMİRMASAJSALONU.ORG İzmir Eskort-Fahişe Çoğu kişi eskort ve fahişe aynı olduğunu düşünüyor. Bazı anlamda aynı olduğu söylenebilir, ancak bir eskortun eğlence amacı için çok olduğu düşünülmektedir. Bir fahişeye sadece cinsel istekleri yerine getirmek için yaklaşılır. Bununla birlikte, bir eskort oldukça farklıdır. Bir eskort, eğlence […]