Welcome, visitor! [ Register | Login

İzmir Klasik Masaj

Genel 16 Mart 2017

İzmir Klasik Masaj Spor masaj terapistleri hareketliliği yaralı bir kas dokusuna dönüştürmek için derin ve yoğun teknikler kullanacaklar. Akupresür’e benzer şekilde gerilme, sıkıştırma, tonlama ve tetik noktasına tepki teknikleri kullanılabilir. Spor masajı arayanlar, eğitimin her aşamasında kendilerine yardımcı olabileceklerini bulacaklar. Yarışmalardan önce ve sonra kurtarma ve önleme sağlayabilir.

 

İzmir Klasik Masaj Spor masajı, aynı zamanda spor yapmayan kişilere de faydalı olabilir. Stres neticesinde kas ağrısı ve gerginlik yaşayan kişiler için özellikle yararlıdır. Tedavinin dolaşımı arttırdığı, lenfatik akışı artırdığı ve metabolik atığın yıkanmasına yardımcı olduğu düşünülmektedir.

 

İzmir Klasik Masaj İsveç masajı

1700’lerden kalma İsveç masajı, geliştirilecek ilk masaj türlerinden biri olarak kabul edilir. Yıllar geçtikçe beş temel tekniği ile bilinen popüler bir terapiye dönüşmüştür. Bunlar:

 

Verimlilik – Uzun kayma vuruşları.

Petrissage – Kasları kaldırma ve yoğurma.

Sürtünme: Firma – Derin dairesel ovuşturma hareketi.

Tapotement – Hızlı tempoda vuruş veya vurmalı hareketler.

Titreşim – Belirli kasları hızla sallar veya titreşir.

İzmir Klasik Masaj İsveç masajının amacı vücudun oksijen emilimini arttırmaktır, bu da vücudun gençleşmesine yardımcı olur. Aynı zamanda, hücrelerin atıkları ortadan kaldırma hızını hızlandıran detoksifikasyon sürecine katkıda bulunur. Bu işlem laktik asit, ürik asit ve diğer atıkların dokulardan yıkanmasını içerir.

 

İzmir Klasik Masaj İsveç masajı cildi ve sinir sistemini canlandırmaya yardımcı olur ve bağları ve tendonları esnek tutmak için egzersiz yapar. Bütün süreç çok rahatlatıcıdır ve duygusal ve fiziksel stresleri azaltma kabiliyeti için savunulmaktadır.

 

Diğer masaj çeşitleri

Popüler şifa ve vücut yeniden dengeleme tedavileri olan diğer terapiler şunlardır:

 

İzmir  Kleopatra masajı tarihi

İzmir Kleopatra masajı Terapi binlerce yıldır kullanıldığı için masajın geçmişi çok büyük. Kökenleri Doğu’da yatmaktadır. Topluluklar, binlerce yıl önce, sağlığın korunması için vücudun enerji dengesine ihtiyaç duyulduğuna inanmaktadırlar. Akupressür gibi teknikler enerji meridyen noktalarına dayalı olarak geliştirildi. Bunlar, enerji akışı yeniden sağlanması için tedavi sırasında uyarılır.

 

İzmir  Kleopatra masajı Masaja yapılan en eski referans, M.Ö. 2700 yılına dayanıyor. Bir Çin tıbbi metni, terapötik amaçlarla kullanımını ayrıntılarıyla anlatmaktadır. O zamandan beri, bu vakıflara kendi masaj türlerini oluşturmak için sayısız kültür var. Bu, bir dizi stil ve yaklaşımla sonuçlandı.

 

Kleopatra masajı  Batıda

Batı, Yunan imparatorluğu sırasında masaj terapisine getirildi. ‘Tıbbın babası’ Hipokrat, yaptığı anılarda terapi hakkında yazdı. Ona kasların gevşetilmesi ve yumuşatılması için ‘sürtünme’ deniyordu. Roma döneminde, zamanın en büyük tıp doktorlarından biri olan Galen, hastalıkları ve fiziksel yaralanmaları tedavi etmek için terapiyi kullandı. İzmir Kleopatra masajı Bu, anatomi ve fizyoloji bilgisindeki gelişmelere katkıda bulundu. Galen, spor masajının özgün yeniliği olarak düşünülür.

 

İzmir  Kleopatra masajı 1450-1600 arasında masaj tedavisi Avrupa’ya ulaştı. Tıp okullarında kuruldu. On altıncı yüzyılda Fransız doktoru ve modern cerrahın kurucusu olan Ambroise Para, masaj yapmaya başladı. Sert ve yaralı eklemlerin tedavisinde etkili olduğunu tespit etti. Diğer Avrupa hekimleri de davayı takip ettiler – tedaviyi geleneksel tıbbın yanında kullanmak için uygulamalarına entegre etti.

 

On dokuzuncu yüzyılda, en ünlü masaj türlerinden biri ortaya çıktı. Sıcak Taş Masajı Henrik Ling tarafından İsveç jimnastiklerinde kullanılan tekniklerden geliştirildi. Ling yaşamını öğretmenlik mesleğine adadı. Ölümünden önce bir öğrenci St Petersburg’da bir klinik kurdu. Bu, tedavinin farkındalığını arttırmaya devam etti.

 

İzmir  Sıcak Taş Masajı 1840’lı yıllarda, Ling’in bir başka eski öğrencisi olan Dr Mathia Roth, masaj tedavisini İngiltere’ye getirdi. Diğer iki öğrenci, Charles Taylor ve George R Taylor MD kardeşi yaklaşık 1856 yılında ABD’ye terapiyi sundu. Önümüzdeki 30 yıl boyunca masajın popülaritesi arttı.

 

Günümüz

 

Günümüzde İzmir  Sıcak Taş Masajı terapisi yaygın bir şekilde mevcuttur. Konuyla ilgili kapsamlı bilgi ve literatür de bulunmaktadır. Son on yıllarda, masaj spor ve güzellik endüstrisinde buharlaştı. Bugün, palyatif bakım planlarının bir parçası olarak konvansiyonel tıbbın yanında yaygın olarak kullanılmaktadır. Terminal hastalıkla bağlantılı ağrı, rahatsızlık ve duygusal sıkıntıyı gidermek için yararlı olduğu kanıtlanmıştır. Palyatif bakım sayfamızda daha fazla bilgi edinin.

 

İzmir  Sıcak Taş Masajı çeşitleri

Daha önce belirtildiği gibi birçok farklı masaj çeşidi vardır. Terapiyi denemek istiyorsanız, hangisinin sizin için doğru masaj olduğunu belirlemek için çeşitli yöntemleri araştırmanız gerekecektir. Bu, bireysel ihtiyaçlarınıza, hedeflerinize ve / veya hastalığınızın niteliğine bağlı olacaktır.

 

İzmir  Sıcak Taş Masajı Amatsu

Bu masaj terapisi, geçmiş olaylardan kaynaklanan bedendeki duygusal ve fiziksel gerginliklerin giderilmesine yöneliktir. İzmir  Sıcak Taş Masajı Amatsu terapistleri, vücudun yeniden dengelenmesi için bir dizi masaj tekniği kullanacaklar. Bakım ve yaşam becerileri sonrasında da sağlayacaklar. Amaç, müşterilerin hayatta karşılaştıkları zorluklarla – hem duygusal hem de fiziksel olarak – daha iyi baş etmelerine yardımcı olmaktır.

 

İzmir Tayland Masajı Amatsu terapistleri, acının vücudun diğer bölgelerinde – yalnızca bir noktada değil – ortaya çıkabileceğine inanıyor. Bu nedenle, bazı bileşenleri dengeye getirmek için vücudun bütünüyle birlikte çalışacaklardır. Fiziksel vücudun yanı sıra beslenme, ‘qi’, zihin ve çevre üzerinde yoğunlaşacaklardır. Hareket testleri vücudun yapısını ve işlevlerini kontrol etmek için de kullanılabilir.

 

Kanıt sınırlı olmakla birlikte, amatsu’nun pek çok faydası olduğu düşünülmektedir. Bunların arasında gelişmiş koordinasyon, kemik yapısının stabilizasyonu ve toksinlerin giderilmesi bulunur.

İzmir Tayland Masajı Çin masajı

Çin masajı bir dizi masaj tekniğinden kaynaklanır, ancak akupunktur ile yakından bağlantılıdır. Bunun nedeni, Çin masaj terapistlerine meridyen sistemi tarafından yönlendirilmeleridir.

 

İzmir Tayland Masajı Çin masajı ile ilgili çoğu ders kitabı 30 ile 70 arasında yazılmıştır. Bunlara derin ve nüfuz eden ritmik vuruşlar ve yumuşak doku manipülasyon yöntemleri dahildir. Bazı Çin masaj terapistleri iyileşmeye yardımcı olmak için tedavide bitkisel ilaçları içerecektir.

 

İzmir Tayland Masajı Çin masajının birincil amacı vücudun enerjisini uyarmak ve dengelemektir (qi). Bir oturum iki saate kadar sürebilir ve çok derin bir deneyim olabilir.

 

 • İzmir Tayland Masajı Derin lenfatik terapi

“Lenfatik drenaj” olarak da bilinen derin lenfatik terapi, vücutta birikmiş sıvı alanlarını serbest bırakmak için kullanılır. Amaç lenfatik sistemle ilişkili çeşitli rahatsızlıkları tedavi etmektir.

 

İzmir  Geleneksel Roma masajı Lenfatik sistem vücudun yabancı protein veya yutulan bakteri toplamak ve nötralize damar ve düğümlerin bir koleksiyonudur. Travmatik bir şey yaşadığımızda, bu damarlar ve düğümler tıkanabilir. Zamanla bu tıkanıklık, lenf alanları sıvı ile dolana kadar oluşur. Bu şişliğe lymphedema denir.

 

Bu sıvıyı serbest bırakmak için vücudun her bir bölgesinde derin doku masajı yapılır. Geleneksel Roma masajı Sıcak fomentasyon (aksi takdirde buhar ısı olarak da bilinir) uygulanır. Bu, masajın yıkmayı başarmış olduğu her şeyi sıvılaştırmaya yardımcı olur. Derin lenfatik terapi, vücudun dengelenmesini ve normal durumuna dönmesini sağlar.

 

İzmir  Geleneksel Roma masajı Derin doku masajı

Derin doku masajı, ağrıyı gidermek ve doğal hareketi yeniden sağlamak için bağ dokusu ve kasların daha derin katmanlarını yeniden hizalamayı amaçlıyor. Genellikle kronik ağrıları, boynu, sırt ve omuzdaki gerginliği tedavi etmek için kullanılır.

 

İzmir  Geleneksel Roma masajı Kronik kas gerginliği, yapışıklıklar – bağlar ve ağrılı katı dokuların bantları nedeniyle oluşur. Yapışıklıklar dolaşımımızı tıkayarak iltihaba neden olabilir ve hareketimizi sınırlandırabilir. Derin doku masajı, derin yapışmalar ve parmak basıncı ile yavaş ve basınçlı hareketler uygulanarak bu yapışıklıkların parçalanmasına yardımcı olabilir. Bu kasların tüm alt tabakasını sağlamak için ve fascia uyarılmak içindir.

 

İzmir  Geleneksel Roma masajı Hint baş masajı

Hint baş masajı, iyileşme ve gevşeme biçiminde bir Ayurvedik formudur. Binlerce yıl önce tedavi, kuru saçlı deri kusurları için bir çare olarak sadece baş ve saç bölgesine uygulandı. Bugün, üst sırt, omuzlar, üst kollar ve yüzü içeren çok daha geniş bir terapi var. Bu vücut parçaları önemli enerji merkezleri olarak düşünülür.

 

İzmir  Geleneksel Roma masajı Hint baş masajı, terapötik özellikleri için savunuldu. Gevşeme, konsantrasyon ve enerji teşvik ederken bazı fiziksel rahatsızlıklardan kurtarmaya yardımcı olabilir.

 

İzmir  Geleneksel Roma masajı Bebek masajı

Bebek masajı, bir bebeğin vücuduna hafif vuruşlar ve ritmik el hareketleri uygulaması anlamına gelir. Teknik, batı toplumuna 30 yıl önce getirilen eski bir uygulamadır. Son yıllarda daha popüler hale geldi.

 

İzmir Sultan masajı Özel eğitim almış bir terapist ebeveynlere bebek masajı temellerini öğretecektir. Bunlara, özel bir yağ kullanarak bir dizi hareket gösterilecektir. Bu terapinin amacı, ebeveyn bebek bağını güçlendirmek ve bebeklerin kendilerini güvende hissetmelerine ve sevmelerine yardımcı olmaktır. Bebek masajı aynı zamanda daha iyi uykuyu teşvik edebilir, rüzgar gibi rahatsızlıkları hafifletebilir ve duygusal stresleri kolaylaştırabilir. Aynı zamanda kas tonusunu ve dolaşımı artırdığı için erken doğan bebeklerin gelişimini de destekleyebilir.

İzmir Sultan masajı Sıcak taş masajı

Bu terapi, bir dizi sağlık endişesini tedavi etmek için vücuda yerleştirilmiş sıcak taşların kullanılmasını içerir. Sıcak bir taş masajı, vücudu ısıtmak için genellikle geleneksel bir İsveç masajıyla başlar. Taşlar omurganın, midenin veya vücudun diğer çeşitli noktalarının üzerine yerleştirilmeden önce sterilize edilecek ve suda ısıtılacaktır. Bir taş soğuduğunda, yerini başka bir taşla değiştirir.

 

İzmir Sultan masajı Bir sıcak taş masajının birçok yararı olduğu düşünülmektedir. Bunlar arasında şunlar bulunur:

 

Azalmış iltihaplanma ve şişme.

Kas ağrısı ve rahatsızlığı azaltmak.

Kan akışının artması.

Lenfatik sistemin temizlenmesi.

Artan refah.

İzmir Sultan masajı Ayrıca son derece canlandırıcıdır ve bastırılmış duyguların serbest bırakılmasını teşvik ettiği düşünülmektedir. Sıcak taş masajının etkilerini destekleyecek hiçbir kanıt olmamasına rağmen, popüler bir tedavidir.

 

İzmir Sultan masajı Lomi lomi masajı

İzmir Sultan masajı Lomi lomi masajı, aksi takdirde ‘sevgi dolu dokunuş’ olarak bilinen Hawaii’den kaynaklandığı düşünülmektedir. Kas ağrısı ve gerginliği tedavi ederken gevşemeyi teşvik eden tam vücut bakımı biçimini ifade eder. Bir lomi lomi terapisti tüm vücuda uzun akan vuruşlar yapacaktır. Bunlar baştan ayağa sürekli ritmik bir hareketle geçiyor.

 

İzmir Yüz masajı Loma lomi, masaj terapisti ile müşteri arasında derin bir bağ kurma yeteneği ile ünlüdür ve bu da çok yoğun bir deneyime katkıda bulunur.

 

Manuel lenfatik drenaj

Manuel lenfatik drenajın amacı, toksinleri ve vücudun aşırı lenfini çıkarmaktır. Lenf, hücreleri dolduran ve kan dolaşımına dönmeden önce onlara besin maddeleri taşıyan berrak bir sıvıdır. Lenf sistemi diye bilinen bir damar ağı vasıtasıyla vücuda taşınır. Lenfatik sistem, sağlıklı bir bağışıklık sistemini desteklemek için hayati önem taşır ve enfeksiyonla savaşmaya yardımcı olur.

 

Manuel lenf drenajı çok hassas, hafif, ritmik el hareketleri içerir. Bunlar lenf lenf bezlerine doğru teşvik etmek için kullanılır. Burada vücut atıkları daha kolay atabiliyor. Manuel lenfatik drenaj ayrıca dokuların şişmesine neden olabilecek birikimleri uyarmaya yardımcı olur.

 

İzmir Yüz masajı Dekompresyonlu dokunun yanı sıra manuel lenfatik drenajın faydaları arasında şunlar söylenir:

 

Bağışıklık sisteminin gelişmiş işlevselliği

Daha berrak cilt

Derin gevşeme

Artan enerji.

İzmir Yüz masajı Doğum sonrası masaj

Doğum sonrası masaj, zihin ve bedenin anneliğe uyum sağlamasına ve doğum sürecinden kurtulmasına yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Özel olarak eğitilmiş bir terapist terapiyi müşterinin ihtiyaçlarına göre uyarlayacaktır. Bu, onları belirli ağrı ve sızıları gidermek ve nazik teknikler kullanarak yerleştirmeyi içerir.

Doğum sonrası masajın faydaları stresin azalması, daha iyi uyku ve dengeli hormonlar içerir. Aynı zamanda şişmeyi arttırmaya, ağrı ve ağrı kesmeye yardımcı olabilir ve iyileşme ve emzirmeyle yardım edebilir. Yeni anneler, hazır hissettikleri anda tedaviyi alabilirler.

 

İzmir Yüz masajı Doğum öncesi masaj

Gebelik sırasında ortaya çıkan vücut değişiklikleri ağrıya ve rahatsızlığa neden olabilir. Prenatal bir masaj, stres ve gebelikle ilişkili herhangi bir ağrı ve ağrıyı azaltmak için tasarlanmıştır. Bu, hamilelik çağındaki annelere daha rahat ve doğum için hazırlanmalarını sağlar.

 

İzmir Yüz masajı Doğum öncesi masaj nazik bir terapidir. Özel olarak eğitilmiş bir terapist, kadının ihtiyaçlarına ve gebeliğin şu an evresine uyarlanmış hafif, ritmik teknikleri kullanacaktır. Bir kadının hamile bedenini rahatça yerleştirmek için yastıklar ve kesilmiş masaj masası kullanılacaktır.

 

İzmir Hint Baş Masajı Düzeltici masaj

Telafi masajı, kas yaralanmalarını ve ağrıları önlemede ve iyileştirmede etkilidir. Tıkanıklıkları ve hasar görmüş hücreleri çıkarmak için derin doku teknikleri kullanmayı içerir. Bu iyileşme süresini azaltmaya ve iyileşmeyi teşvik etmeye yardımcı olur.

 

Telafi masajı eski yaralanmalardan yara dokularını çıkarmak için de kullanılabilir, bu da tekrarlanan bir yaralanma şansını azaltır. Sırt ağrısını yumuşak dokuya kan tedarikini arttırdığı için tedavi etmek en sık kullanılır.

 

İzmir Hint Baş Masajı Spor masajı

Fiziksel aktivite, vücudun dokularında stres ve gerginlik oluşmasına neden olabilir. Spor masajı aşırı maruz kalma veya zayıf egzersize bağlı yaralanmaları önlemek ve tedavi etmek için tasarlanmıştır.

 

İzmir Hint Baş Masajı Spor masaj terapistleri hareketliliği yaralı bir kas dokusuna dönüştürmek için derin ve yoğun teknikler kullanacaklar. Akupresür’e benzer şekilde gerilme, sıkıştırma, tonlama ve tetik noktasına tepki teknikleri kullanılabilir. Spor masajı arayanlar, eğitimin her aşamasında kendilerine yardımcı olabileceklerini bulacaklar. Yarışmalardan önce ve sonra kurtarma ve önleme sağlayabilir.

 

İzmir Hint Baş Masajı Spor masajı, aynı zamanda spor yapmayan kişilere de faydalı olabilir. Stres neticesinde kas ağrısı ve gerginlik yaşayan kişiler için özellikle yararlıdır. Tedavinin dolaşımı arttırdığı, lenfatik akışı artırdığı ve metabolik atığın yıkanmasına yardımcı olduğu düşünülmektedir.

 

İzmir Hint Baş Masajı İsveç masajı

1700’lerden kalma İsveç masajı, geliştirilecek ilk masaj türlerinden biri olarak kabul edilir. Yıllar geçtikçe beş temel tekniği ile bilinen popüler bir terapiye dönüşmüştür. Bunlar:

 

Verimlilik – Uzun kayma vuruşları.

Petrissage – Kasları kaldırma ve yoğurma.

Sürtünme: Firma – Derin dairesel ovuşturma hareketi.

Tapotement – Hızlı tempoda vuruş veya vurmalı hareketler.

Titreşim – Belirli kasları hızla sallar veya titreşir.

İsveç masajının amacı vücudun oksijen emilimini arttırmaktır, bu da vücudun gençleşmesine yardımcı olur. Aynı zamanda, hücrelerin atıkları ortadan kaldırma hızını hızlandıran detoksifikasyon sürecine katkıda bulunur. Bu işlem laktik asit, ürik asit ve diğer atıkların dokulardan yıkanmasını içerir.

 

İzmir Tay Yoga Masajı cildi ve sinir sistemini canlandırmaya yardımcı olur ve bağları ve tendonları esnek tutmak için egzersiz yapar. Bütün süreç çok rahatlatıcıdır ve duygusal ve fiziksel stresleri azaltma kabiliyeti için savunulmaktadır.

 

İzmir Tay Yoga Masajı Diğer masaj çeşitleri

Popüler şifa ve vücut yeniden dengeleme tedavileri olan diğer terapiler şunlardır:

 

Akupresür

Bowen terapisi

Refleksoloji

Reiki

Shiatsu.

İzmir Tay Yoga Masajı Bir masaj terapistinin hangi eğitime ve yeterliliklere ihtiyacı vardır?

İngiltere’de yerel yönetimlerin bazı bölümlerinde masaj terapisi uygulayıcılarının uygulama lisansı almalarını istemektedir. Bununla birlikte, genel olarak, mesleği düzenlemek için çok az yasal vardır.

 

Sonuç olarak, gönüllü düzenleme rolü üstlenecek çeşitli meslek örgütleri kurulmuştur. Masaj terapistleri bu organizasyonlara kayıt olmayı ve akredite olmayı seçebilir. İzmir Tay Yoga Masajı Bunu yapmak için, kuruluş tarafından belirlenen belirli gereksinimleri karşılamalıdırlar. Ayrıca belirli bir etik kurallarına ve şikayet prosedürüne uymayı kabul etmeleri gerekir.

 

İzmir Tay Yoga Masajı Gereksinim kümeleri bir organizasyondan diğerine farklılık gösterecek olsa da, genellikle yüksek bir eğitim ve deneyim standardını içerecektir.

No Tags

65 total views, 3 today

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

 • izmir lezbiyen escort bayanlar, izmir ucuz lezbiyen modeller

  by on 30 Mart 2017 - 0 Comments

  Lezbiyen bir eskort ajansı içinde Dışarı çıkmaktan korkan kadınlar için lezbiyen eskortlar, kendilerini keşfetme şansını özel olarak keşfedebilirler   İzmir lezbiyen escort modeller ile ilgili fotoğraflara ve kişisel bilgilere göz atabileceğiniz en popüler eskort bayan arama sitesi.   escort izmir bayanlar Son zamanlarda yapılan bir araştırmaya göre artan sayıda kadın ‘şehvetli deneyimler’ için para ödüyor […]

 • İzmir Aliağa escort bayan arama sitesi

  by on 24 Nisan 2017 - 0 Comments

  İzmir Aliağa escort bayan arama sitesi: % 100 gerçek profillerin paylaşıldığı en kaliteli İzmir Aliağa escort bayan bulma sayfası sayesinde arayışlarınıza en uygun hizmetleri sunabilecek yerli ve yabancı birbirinden güzel escort modeller ile ilgili bilgilere ulaşabileceğiniz gibi en iyi şekilde hizmet alabileceksiniz.   Selamlar, ismim Zehra. Yaşım 24, üniversiteli escort bayan olarak gün içerisinde en […]

 • Escort nedir?

  by on 30 Mart 2017 - 0 Comments

  İzmirmasajsalonu.org – izmir escort nedir?   İzmir Escort Bayanlar Bir araştırmaya göre, hizmetlerini tanıttan eskortların üçte birinden fazlası artık kadınlar için cinsel ilişki kuran erkekler. Ve Birmingham ve Lancaster üniversiteleri tarafından yapılan çalışma, müşterileri arayan gigoloların sayısı 2010’da 5.246’dan 15.732’ye fırladı. Araştırmacılar, şaşırtıcı bir keşif yapmak için 27,000 online listeye girdiler. Ve gigoloların yüzde 36’sı […]

 • İzmir Tesettürlü escort bayan ilanları

  by on 8 Nisan 2017 - 0 Comments

  sitesi ücretsiz bayan ilanlarına ulaşabileceğiniz en önemli site olarak günün her saati kaliteli hizmet almanız sağlanıyor.   % 100 kaliteli hizmet seçeneklerinin sağlandığı sitemiz içerisinde bayanlara dair aradığınızı bulabileceğiniz, bulamadığınızı site içerisinde arama yapabileceğiniz şekilde sizlere birçok alternatif hizmet seçenekleri sunuluyor.   İzmirli beyefendilerin gediklisi olduğu İzmir tesettürlü bayan arkadaş arama sitesi.   Sizlerle keyifli […]

 • İzmir Escort Bayan

  by on 1 Nisan 2017 - 0 Comments

  İzmir escort bayan ilanları sitesi içerisinde birbirinden kaliteli eskort model bilgilerine ulaşabilirsiniz. İZMİRMASAJSALONU.ORG İzmir Eskort-Fahişe Çoğu kişi eskort ve fahişe aynı olduğunu düşünüyor. Bazı anlamda aynı olduğu söylenebilir, ancak bir eskortun eğlence amacı için çok olduğu düşünülmektedir. Bir fahişeye sadece cinsel istekleri yerine getirmek için yaklaşılır. Bununla birlikte, bir eskort oldukça farklıdır. Bir eskort, eğlence […]