Welcome, visitor! [ Register | Login

İzmir Spa Tedavileri

Genel 18 Mart 2017

İzmir Spa Tedavileri izmirmasajsalonu.org farkıyla en uygun fiyatlara şahane hizmet arayan bayanlar ve bayların doğru adresi.

 • İzmir Spa Tedavileri

Günlük hayatın stresinden uzaklaşın ve hoşgeldiniz tedavileriyle rahatlayın … sizi çamur odamızda veya kuru kayganlaştırma gibi benzersiz tedavilerle birlikte, sonuçları rahatlatan ve tazelenen sonuçlar veren ürünler kullanarak lüks spa terapileri sunarız. . Fairlawns’da bir ürüne kayıt yaptırırken, kullandığımız ürünlerin bizim için gerçekten önemli olduğuna emin olabilirsiniz. Elemis, önde gelen lüks İngiliz spa ve cilt bakım markasıdır ve ayrıca Jessica manikür ve pedikür ödüllü ödül de sunuyoruz.

 

Menümüzü keşfetmek veya aşağıdaki broşürümüzü indirmek için aşağıdaki simgelere tıklayın …

 

 • MASAJ TEDAVİLERİ

Masaj sanatı, binlerce yıldır sağlık ve refah yararları sağlamıştır.

 

Farklı masaj teknikleri harika bir gevşeme hissi sağlayabilir, her gün kas gerginliğini giderebilir, spor yaralanmalarını onarabilir, dolaşımı artırabilir ve bedeninize ve zihninize sakinliği ve dengeyi geri getirebilir. Hangi masaj türlerinin sizin için en uygun olduğunu bilmiyorsanız, terapistlerimiz size mutlulukla öğüt verecektir.

 

Bulutlarda La Sultane De Saba Kafa

 

£ 30 – £ 38 25 dak.

Bu ritüel tedavi, rahatlamayı ve sakinleştirmeyi kapsayan rüya gibi bir zevktir. Akıl, beden ve ruhu rahatlatmak için kafa derisi, omuz ve yüz masajı içerir. Gerilmeler ve suşlar eritilir ve yorgun kafalar ve kaslar yatıştırılır. Gençleştirici ve kaldırıcı yüz masajı ile tedavi tamamlanır.

Çamur Odası

 

Antik Arap temizliğinden esinlenen, egzotik bir çamur töreni, iki ya da dört kişinin katıldığı partiler için özel bir buhar ve duş alanında gerçekleşir.

 

Odayı dolduran bitkisel buharın teneffüs ederken vücudun belirli alanlarına farklı renkte tıbbi çakra çamurları uygulayın.

 

Çamurlar nemlendirir ve pul pul dökülürken buhar detoksifikasyon sürecini kolaylaştırır ve vücudu rahatlatır. Ritüeli tamamlamak için sıcak bir tropik yağmur duşu, toplam gevşeme durumuna yol açar.

 

Özel odaya girerken bir terapist, dört farklı renkli çamurun vücudun belirli alanlarına nasıl uygulanacağını size bildirir ve tedaviyi başlatmanıza izin verir. Özel bölgede (mayo veya sağlanan tek kullanımlık iç çamaşırı uygun) zaman değiştirecek ve bitki buharı odaya girmeye başlamadan önce vücuda çamur uygulayacak.

 

Sıcak bir duş çamurun hafifçe durulanmasına başlamadan önce rahatlayın ve temizlik işleminin tadını çıkarın. Tedaviden sonra zaman ayırmanız için bir duş sağlanmıştır. Rahatlayın, vücudunuzu temizleyin ve detoks özünüz ve eşiniz veya arkadaşlarınızla unutulmaz bir deneyim yaşayın. İki ila dört konuk için özel bir tedavi. Randevu yaklaşık 30 dakika, 40 dak. Izin verin.

 

 

 • Kuru flotasyon

 

Eşsiz bir deneyim bu muamele, ıslaklığa ihtiyaç duymadan sıradan şamandıranın tüm avantajlarından yararlanmanızı sağlar. Yüx rahatlama …

 

Yıldız gökyüzüne bakın ya da bitkisel bir lavanta gözlüğünün tadını çıkarın ve suyun üzerinde yüzen tecrübelerinize benzer bir ağırlık hissi yaşayın. Ancak, fiziksel olarak denizde kalmaya katkıda bulunmanız gereken okyanus veya havuzda yüzen aksine, bu kaplıca tedavisi yerçekimi etkisinden tamamen kurtulmanıza izin verir. Bu gerginliği gidermeye, zihinsel sağlığı geliştirmeye ve hatta daha iyi uyku kalıplarını teşvik etmeye yardımcı olmak için derin ve doğal gevşeme durumunu teşvik eder, bu da uykusuzluğa uğramış olanlar için mükemmeldir.

 

Bir tedavi saatlerce uykunun eşdeğeridir, refah durumunuzu büyük ölçüde geliştirir, hafifçe giyinmiş veya örtünmüş halde yatarsınız ve yatıştırıcı bir müzik dinlemek için sıcak bir su yatağında tamamen kuşatılmış olursunuz. Isıl sonuç odaklı Elemis yağı uygulamasıyla tedaviyi geliştirebilirsiniz.

 

 • Masaj

 

Sıkı sıkı sıklıkla kullanılan bir masaj, rahatlatıcı ağrı ve sızılar ile hem vücudu hem zihni rahatlatmak için bilinir … ihtiyaçlarınıza göre reçinelenmiş dinamik harmanlanmış yağlar kullanarak masaj terapilerimizden birinde neden şımartamazsınız?

 

 • Vücut terapisi

 

Vücudun karmaşık fizyolojisine saygı gösterecek şekilde tasarlanan Elemis spa terapileri, cilt, vücut ve zihinle doğal sinerji içinde çalışır. Her bir tedavi, güçlü masaj dizileri ve dinamik bileşenler kullanılarak benzersiz bir deneyim sunmak için özel olarak tasarlanmıştır.

 

Tıbbi sınıf formülleri ve özverili araştırmalar, her cilt, vücut veya yaşam tarzı endişesi için bilimsel çözümler sunan bir dizi spa terapisi sağlamak için bir araya getirilmiştir.

 

 • İki Tedaviler

 

Bir arkadaşınız ya da ortakla paylaşıldığında bazen gevşemenizin daha iyi olduğunu ve Fairlawns’da bu özel muamele için birlikte yapabileceğiniz bir dizi deneyime sahip olduğumuzu anlıyoruz.

 

 • Erkek Spa Terapisi

 

Günümüzün modern insanı, spa gezisinden korkacak bir şey taşımıyor ve tedavilerimizin çoğu erkeklere uygun. Aşağıda bir dizi öneri ve beğeni ile erkek derileri ve endişeleri üzerine özel olarak tasarlanmış tedaviler bulacaksınız. Bir spa’ya ilk girerseniz, rahatlamanız ve rahatlamanızı sağlayacak bir ortam bulmanız için çok sayıda erkek konuk ağırlıyoruz … sonuçta sadece siz de tedavi edilmeyi hak eden kızlar için değil!

 

 • Aqua Masaj Deneyimi

 

Derin derecede rahatlatıcı bir su yatağı masajı. Ekibin bir üyesi sizi pakete götürecek ve sizi masaj tedavisinin tadını çıkarmaya bırakmadan önce masaja başlayacaktır. Yatıştırıcı müzik dinleyen sıcak su yatağında uzanırken, su jetleri vücudunuzun arkasına doğru hareket ederek mükemmel vücut masajı sağlar. Konuklar mayo veya hafif kıyafetler giyebilirler. Bu tedavi sırasında tamamen kuruyabilirsiniz.

 • Teknoloji Yüzleri

 

Elemis Biotec – teknoloji ve dokunun eşsiz füzyonu.

 

Elemis BIOTEC, cep performansını yeniden başlatmak için cildin onarım, yenileme ve yeniden tonlama yeteneğini arttırmak için son derece etkili, süper-yüklü yüz bakımları sunar. Yeni nesil yüzleri ortaya çıkaran her tedavi, spesifik cildi hedefler, acil, görünür ve uzun süreli sonuçlar sağlar.

 

Cildin benzersiz biyo kimyası sürekli olarak ele geçirilir. Yaşam tarzı, güneş ışığı, stres, yaş, hastalık ve ilaç hücresel enerji ve iletişimde bir arıza oluşturur, zayıflamış cilt yapısına, stresli ve dengesiz deriye neden olur. Yanıt vermeyen hücreler, hücresel performansı yeniden başlatmak ve etkili hücre iletişimini yeniden kurmak için cildin onarım, yenileme ve yeniden tonlama yeteneğini artırmak için YENİ STIMULI’ye ihtiyaç duyarlar.

 

Derinlemesine araştırmalar ve araştırma yaptıktan sonra, Elemis, 3 hedef STIMULI – TOUCH, TEKNOLOJİ ve AKTİF’lerin benzersiz bir sinerjisini birleştirmenin hemen, görünür ve daha uzun sürecek sonuçlar vermesinin mümkün olduğunu bulmuştur.

 

Yüzler

 

Elemis sonuç odaklı, problem çözme, profesyonel yüz ifadelerinde küresel bir liderdir.

 

Kapsamlı klinik ve bilimsel çalışmalara sahip uzman bir ekip tarafından geliştirilen Elemis yüz bakımı, olağanüstü masaj dizileri ile dünyadaki mevcut en bilimsel kanıtlanmış bitki aktif maddeleri ile ünlüdür.

 

Neden Elemis’ten yeni teklifimizi denemiyorsun … Biotec Facials teknolojisi ve dokunuşu birleştiriyor !?

 

Özel Masaj

 

Masajın farklı bir türünü denemek fantezi … rahatlatıcı balmumu, taş ya da tampon kullanınız !? Aşağıya bakınız…

 

Eller ve ayaklar

 

Jessica Nail Ürünleri, tırnak bakımı konusunda dünyanın önde gelen otoritesi olarak kabul edilmektedir. Felsefenin her bir parçası, doğal çivinin esenliğini geliştirmeye yöneliktir. Çivi bakımınıza en iyi sonucu vermek için olduğu kadar eller ve ayaklar için de çeşitli terapötik ve reçeteli tedaviler sunuyoruz.

 

 • Anne-olmak

 

Analık bakım yelpazemiz, vücudunuzu rahat bırakmak için özel olarak tasarlandı ve zihniniz, büyük gelişiniz için yenilenmiş durumda.

 

Spa Üçlüsü ve El ve Ayak tedavilerinin çoğunun yanı sıra Huzur Verici Gebelik Masajı da üç üç aylık dönem için de uyarlanabilmesine rağmen hamileliğinizde daha rahat ve güvende hissedeceğiniz ikinci trimestreye kadar beklemenizi öneririz.

 

Seçilen daha fazla öneri (P), ikinci ve üçüncü üç aylık dönemlerde seçilen yağlar ve ürünler kullanıldığında da uygundur. Çoğu yüz bakımını ve tüm el ve ayakları tedavi dahil. Yakın zamanda doğum yaptıysanız veya emziriyorsanız, bu tedavileri de seçmenizi öneririz.

 • Tedavi Yükseltmeleri

 

Tedavi için ziyaret ederken, tedavi öncesi ve sonrası okuma odamızdan yararlanabilirsiniz; dinlenmek, danışma formunu doldurmak, sıcak veya soğuk içecekten zevk alıp daha rahat bir duruma gelmek için tedavinizden en az 15 dakika önce gelmenizi öneririz. Rahat bir şeyler giymek en iyisidir ve tedaviniz sırasında saronglar verilir. Talep edilirse, önceden değiştirilmek ve duş alanlarını tedavi sonrası için almak isterseniz elbiseler de sağlanabilir (lütfen tedavinizden 30 dakika önce gelin). Geç varışın tedavi süresinin kısalmasına neden olabileceğini ve imkânları kullanmak isterseniz bir spa günü ayırmanız gerektiğini lütfen unutmayın.

 

Ziyaretinizi geliştirin

 

Bu eklentiler, Fairlawns’ta tedavi deneyimini tamamlamak isteyenler için mükemmel, zamanları değerli olduğunda ve imkanları kullanacak zamanınız yoksa. Lütfen önceden rezervasyon yaptığınızdan emin olun ve bu yükseltmelerde tesislerin kullanımı dahil değildir.

 

Bana muazzam muamele yapın – kişi başı £ 10

 

Bir kadeh prosecco’yu, yoğurtlu taze meyveleri ve küçük bir çikolatalı kahveyi tadarken, tedavinizden 30 dakika önce gelin.

 

Soyunma odamızda havlu giysiye dönüşür ve tedavinize sunulur.

 

Tedavinizi takiben okuma odamızda bir içkiyle rahatlayın ve ayrılmadan önce rahatlayın.

 

Tedavinizle kişi başı 10 £ peşinat. Haftanın 7 günü mevcuttur, önceden rezervasyon yaptırılmalıdır.

 

Öğle yemeği ve salon yükseltmesi – kişi başı 20 £

 

Tedavinizden önce veya sonra Fairlawns Restaurant’ta bir kadeh prosecco ile servis edilen lezzetli bir iki öğün öğle yemeğinin tadını çıkarın.

 

Her iki seçeneğinizle de, lütfen spa resepsiyonuna randevunuzdan 15 dakika önce gelin veya bir elbise içine geçmek isterseniz 30 dakika gelin.

 

İstediğiniz başlangıç ​​ve ana veya ana yemekleri ve tatlıyı sabit bir menüden seçebilirsiniz. Tedavinizle kişi başına peşin 20 £ ek.

 

Pazartesiden cumaya öğle yemeği servisi 12.00pm ve 14.00 arası kullanılabilir, önceden rezervasyon yapılmalıdır.

 

Çay zamanı yükseltmeleri – kişi başı 22.50 £

 

Gerçekten ziyaret ya da özel günlerin keyfini çıkarmak istiyorsanız ikindi çayıyla şımartın. Ya aşağıdakilerden birini seçin:

 

Çayın ardından muamele edilmesi

 

Düz otelin restoranına gidin ve geleneksel bir öğleden sonra çay servisinin tadını çıkarın (en az bir saat izin verin) bir bardak küp ile.

 

Tedavinizden 15 dakika önce spa resepsiyonuna gidin ve soyunma odalarımızda havlu bir bornoz olarak değiştirin ve tedavinize gösterin.

 

Tedavinizi takiben, okuma odamızda bir içkiyle dinlenip ayrılmadan önce dinlenin (minimum 2 misafir).

 

Tedavinizde kişi başı 22.50 € önceden ödenen ek. Pazartesiden cumartesiye, öğleden sonra çay servisi 1.30 – 4.00 saatleri arasında önceden rezervasyon yapılmalıdır. Bu seçeneği Aralık ayı boyunca mevcut olmadığına pişman olduk.

 

Tedavi çay ardından

 

Tedavinizden 30 dakika önce gelin, sıcak içeceklerin tadını çıkarın ve soyunma odalarımızda havlu bir bornoz haline gelin ve tedavinize gösterin.

 

Tedavinizi takiben ikindi çayı için bir fincan kadeh prosecco ile (en az 2 misafir) restorana gitmek için hazır olan zamanınızı değiştirmenin tadını çıkarın.

 

Tedavinizde kişi başı 22.50 € önceden ödenen ek. Pazartesiden cumartesiye, öğleden sonra çay servisi 1.30 – 4.00 saatleri arasında önceden rezervasyon yapılmalıdır. Bu seçeneği Aralık ayı boyunca mevcut olmadığına pişman olduk.

 

Hafta ortası spa günleri

 

Fairlawns’ta bir Spa Günüyle tam deneyimin tadını çıkarın. Rahatlayın, gevşeyin ve günlük hayatın streslerinden uzaklaşın.

 

Spa’da pazartesi – cuma günleri arasında aşağıdaki hafta içi paketi fiyatlarımızı sunuyoruz.

 

Neden ziyaretinize uygun terzi ek tedaviler eklemeyin …

 

 

 

Fairlawns Spa Günü – Hafta Günü

 

£ 60,00

 

Spa Günü Deneyimimiz, 10.00 – 5.00 arası bir Aqua Masaj Deneyimi ile – jetler vücudun arkasına masaj yaptıktan sonra tamamen kuruyacağınız bir on dakika su yatağı masajı.

No Tags

68 total views, 2 today

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

 • izmir lezbiyen escort bayanlar, izmir ucuz lezbiyen modeller

  by on 30 Mart 2017 - 0 Comments

  Lezbiyen bir eskort ajansı içinde Dışarı çıkmaktan korkan kadınlar için lezbiyen eskortlar, kendilerini keşfetme şansını özel olarak keşfedebilirler   İzmir lezbiyen escort modeller ile ilgili fotoğraflara ve kişisel bilgilere göz atabileceğiniz en popüler eskort bayan arama sitesi.   escort izmir bayanlar Son zamanlarda yapılan bir araştırmaya göre artan sayıda kadın ‘şehvetli deneyimler’ için para ödüyor […]

 • İzmir Aliağa escort bayan arama sitesi

  by on 24 Nisan 2017 - 0 Comments

  İzmir Aliağa escort bayan arama sitesi: % 100 gerçek profillerin paylaşıldığı en kaliteli İzmir Aliağa escort bayan bulma sayfası sayesinde arayışlarınıza en uygun hizmetleri sunabilecek yerli ve yabancı birbirinden güzel escort modeller ile ilgili bilgilere ulaşabileceğiniz gibi en iyi şekilde hizmet alabileceksiniz.   Selamlar, ismim Zehra. Yaşım 24, üniversiteli escort bayan olarak gün içerisinde en […]

 • Escort nedir?

  by on 30 Mart 2017 - 0 Comments

  İzmirmasajsalonu.org – izmir escort nedir?   İzmir Escort Bayanlar Bir araştırmaya göre, hizmetlerini tanıttan eskortların üçte birinden fazlası artık kadınlar için cinsel ilişki kuran erkekler. Ve Birmingham ve Lancaster üniversiteleri tarafından yapılan çalışma, müşterileri arayan gigoloların sayısı 2010’da 5.246’dan 15.732’ye fırladı. Araştırmacılar, şaşırtıcı bir keşif yapmak için 27,000 online listeye girdiler. Ve gigoloların yüzde 36’sı […]

 • İzmir Tesettürlü escort bayan ilanları

  by on 8 Nisan 2017 - 0 Comments

  sitesi ücretsiz bayan ilanlarına ulaşabileceğiniz en önemli site olarak günün her saati kaliteli hizmet almanız sağlanıyor.   % 100 kaliteli hizmet seçeneklerinin sağlandığı sitemiz içerisinde bayanlara dair aradığınızı bulabileceğiniz, bulamadığınızı site içerisinde arama yapabileceğiniz şekilde sizlere birçok alternatif hizmet seçenekleri sunuluyor.   İzmirli beyefendilerin gediklisi olduğu İzmir tesettürlü bayan arkadaş arama sitesi.   Sizlerle keyifli […]

 • İzmir Escort Bayan

  by on 1 Nisan 2017 - 0 Comments

  İzmir escort bayan ilanları sitesi içerisinde birbirinden kaliteli eskort model bilgilerine ulaşabilirsiniz. İZMİRMASAJSALONU.ORG İzmir Eskort-Fahişe Çoğu kişi eskort ve fahişe aynı olduğunu düşünüyor. Bazı anlamda aynı olduğu söylenebilir, ancak bir eskortun eğlence amacı için çok olduğu düşünülmektedir. Bir fahişeye sadece cinsel istekleri yerine getirmek için yaklaşılır. Bununla birlikte, bir eskort oldukça farklıdır. Bir eskort, eğlence […]