Welcome, visitor! [ Register | Login

Kaba Adamla Seviştim

Hikayeler 27 Mart 2017

Acayip onun üzerine tırmanmaya başladım, yüksek bas tonumda onun salya batırılmış horozunun üzerinde duruyorum. Dudaklarım asılı, benim cum’imle damlıyor, üzerime yavaş yavaş düşüyor. Onu bana sokarken bekleme kedisini dokunan ucu hissediyorum, onu derinçe vurduğumu hissedinceye kadar kendi ağırlığımdan vazgeçmeme izin veriyorum. Elleri göğüslerime kadar uzanıyor, götürüyorlar, memelerim parmaklarının arasında. İlk önce hafifçe sıkarak daha sıkı sıkıştırıyor. Onun horoz sürme, ellerim omuzlarına dayanıyor bacaklarım beni uç yukarı kaldırıyor ve tekrar içeri geri.

 

Oh siktir, onun horoz benim kedi duvara vuruyor hissedebilirsiniz, rahatsız muhtemelen acı ama enjoy it. Benim klişem çılgınca parmak gibi benim pislik elimi sürüklüyor, ıslaklık sayfaları üzerine çalışır ancak hevesle daha çok şey ile değiştirilir. Hareketi güçlü ve derin, her inme ile kıçımı yanaklarıma kalçalarıyla sertçe vuruyor. Onun horoz aynı kuvvetle benim kedi vurur. Bunu en azından birkaç gün hissedeceğim, ancak kendini iyi hissetmek güzel.

 

Benim için biraz sıkı hale getirmek için benim kedi içine 2 parmak kaymak, o büyük değil ve gergin olmak seviyorum. Bu, batırılmış açıklığın arkasındaki sürtünmeyi arttırır. Onları taktığımı ve zevkle inlediğini hissediyor, bu beni çok seviyor ve pislik daha çok top oynuyor.

 

Onun tüm büyük vücut ağırlığı üstümde yatıyor, yüzü aşağı bakıyorum, vücut şilte içine itti. En sevdiğim yer olan yalnız yastığa bak, elim altımda tutarak klitorisimi sıkıştırayım.

 

“Senin horoz çok zor hissediyor.” Boğucu yastığı sıkıştım, “Sik beni, günlerce hissetmek istiyorum” diye devam ediyorum.

 

“Sen değil mi büyük bir horoz streç istiyorum.”

 

Bana fısıldıyor, ağzı o kadar çok kulağıma yaklaştırıyor.

 

“İçinizde derin hissetmek, rahim ağzınıza vurmak, rahiminizin içine kaymak ve boşalmak!”

 

Daha önce de söylediği gibi beni merak ediyor, böyle şeyler söylemek istiyor. Tabii ki bir adamın beni büyük bir horozla lanetlediği, kıskanmak, inlemek, çığlık atmak, kıskanmak gibi. Tırnakları zevkle ete kazıp çıkardım ve amcağın ağrısı tamamen tükendi. Bu düşünceler bana anında boşa gitmesine neden oluyor, sözleri yere vuruyor ve yapacaklarını biliyordu.

 

Ben cum gibi yazdım, benim klitoris artan kan akışı ile zonkladı, orgazm tam kuvvetle bana vurmak gibi midem sıktı. Ben kedi hissediyorum gıdıklıyordu ve ellerimi sel, yaprakların üzerine sürükledi. Sıkışan cunt açma ağrısı her devam itme ile, onun cum rulo hissediyor gibi eylemleri daha güçlüdür.

 

“OH FUCK !!” diye bağırırım.

 

“BÜYÜKÇEKLEMEK İSTİYORSUN BURADA BURŞSUZ” Boğuk yastıkla ona seslenmeye devam ediyorum.

 

Bütün vücudunu şiddetle benimkine karşı kullanıyor. Onun horoz her darbe ile benim kedi duvarına isabet, daha fazla fırtınası olarak gurgling ses zevk yapar. Bu onun tutkusunu arttırır. Dizlerini benimkine getirir ve bacaklarımı kalçalarıma dik açılarla açar, bu da kıçımı havaya çıkarır. Ona açık bir davetiye.

 

Onu dışarı çekin hissediyorum ve yukarıda duruyor gibi benim cum suyu benim kıçımı çatlamak içine onun horoz dan damla hissediyorum. Bir hareketimde onu tatlı kuyruk deliğine girdiğini hissediyorum, benim ıslaklığım onun içinde kaymayı kolaylaştırıyor ve yine bana yumruk atmaya başlıyor, toplar derin, tam boy itiliyor. Kalçaları kıçımı yanaklarından vuruyor, benim cum suları da olduğu gibi sıçratarak sansasyonluyor. Parmaklarım çılgınca klitorisini ovuyor. Elimi kıçımı tecavüz hissi beni heyecanlandırır gibi elimi yapışkan cum ile boğulmuş.

 

“Beni kıçına tıktığımı gerçekten seviyorsun, değil mi” Kulağıma, nefes nefese arasında.

 

“Evet şimdi yaparım lütfen sik sikim.” Her vuruşta nefes nefese cevap veriyorum.

 

“Keşke kıçınızda ve ben de pisliğinizde büyük bir horoz olmasın” diyor.

 

“Evet, evet biliyorum” diye telepiyorum “Uzanmak, incinmek, ihlal olmak” istiyorum.

Bu beni sıkıca tutmak için kolunu boğazıma sarıyor ve bacaklarını neredeyse bacaklarını tutarak sarıyor. Ben yine acımasızlığına kapıldım. Benim klitoris darbeler ve püskürüm avucumun içine fırlıyor. Benim sıkıcı kıçımı karşılığında ona cum yapar, ben kıçımı titremeye başlamak onun horoz derin hissediyorum, onun sıcak cum squirts benim bekleme ağzına squirts. O biraz dışarı çeker ve ben bazıları benim pislik benim deliğimden ve ardından parmaklarımı için şurubu hissediyorum. Aferin bir iş, ıslak bir am ve gerilmiş eşek, Mükemmel bir sabah fikrimi.

O iyileşirken bana kalır, kolları elinden gelen en iyi şekilde tutar, karıncalanma klitimi hafifçe ovarken ellerim hala altımdadır. Boynumu öpüyor, döndüm ve sırayla dudaklarını öpüyorum.

“Seni seviyorum ve beni nasıl sert sikiyorsun seviyorum” diye söylüyorum ona.

“Ben sabah erkenden nasıl kedi ve eşek hissetmek seviyorum bal.” Diye yanıtladı.

Zamanla kaçınılmaz olur ve horozu kovboyumdan düşerek küçülür ve onun harcanmış yükünden bir miktar alır. Rulo kapalı ve benim organını parmak yaparken kendini sertçe ovar. Kısa süre sonra tekrar hazır, kendimi ovuşturduğumu ortaya çıkarmak için sırt üstümden alıyorum. Beni tırmanıyor, bacaklarımı kaldırıp boşanmış pisliğimi göstermek için yukarı çıkıyor ve vücudundaki kilolarıyla kendimi içeriye doğru sürüyor.

Benim pislik bana daha önce verdiği darp ormanda veya orgazm tıkırtı karın değil kurtardı, ancak dikkatini daha hoş geldiniz. Ellerim iri göğsüne uzanıyor, diğer yandan boğazımı sarıyor ve diğeri yatağın başında duruyor. Vücudu dizlerinin arasından dönerek ve boynumun etrafındaki istirahat noktamdan sallar ve onun dev vücudu her vuruşla eve darbe atar. Onun kuyruk benim kan şişmiş doğum kanalı ve benim genişletilmiş kedi dudaklarına sürtünme hissediyorum, o art arda girer gibi benim steroid büyütülmüş klitorisini horoz okşayarak ile.

Vuruşlarının baskısı, cum yanaklarımın arasında kıçımdan sızan ve onun sayfalarını ıslatan karısıyla karıştırmak için boşalmak için meyve suyumu zorlar. Parmağım kendimi klitorisine yönlendiriyor ve hafifçe masaj yapmaya başlıyorum, her terleme ve boşaltılmış ceset çatışmasıyla sıkışıp kaldım, ancak bu sadece beni daha çok heyecanlandırıyor. Çekip çıkıyor ve yatarken, damlayan cunt’umda yüzünü gömmeye çalışıyor, bacaklarımı kollarıyla ayırıyor ve bir elimi dudaklarımı yayıyor, klitorisini yutuyor, küçük bir horoz gibi emiyor. Bazen dil beni becermek için. Ben cumumu çenesine bırakarak minnettarlığımı gösteriyorum.

Benim kasık yüzünde hissi zevkle titrek yapar, ellerimi kafasına sıkıca çekerek başımın içine doğru çeker ve pisliğime aceleyle emilir. Bana iki parmak sokmak için bir bacak bıraktı, şimdi bana parmakla vuruyor, klitorisini emiyor ben heyecanımdayım. Parmaklarını kıçıma doğru hareket ettiriyor ve parmak parmağıyla yağlanmış rakamlarıyla sikiyor, sonra onları ağrıyan kedi içine geri çekiyor.

Kendini kaldırdığında, horozu ve bedeniyle bana geri döner. Bacaklarımı yukarı kaldırdığımızda şimdi iki deliğe kolay erişime sahip ve yakında onları kullanıyor. Benim pislik ve benim boşalmak doldurulmuş eşek içine Kayma, onun ıslak horoz hiçbir direnç karşılamaktadır. Bu sefer tüm gücüyle ve tüm inişleriyle kıçımı derinçe delin, sonra dışarı çekip çıkın ve yeniden açılan cunt içine. Içine sıkışarak cum suyu tükendi ve kıçımı doldurdum, daha anal tecavüz için onu kiralamaya hazır.

Ellerimden biri kendimi, dikkatin tadını çıkaran dik klitorisini sürtüyor. Diğeri hafifçe kendisine biraz direnç gösterecek şekilde onu elinde tutuyor, ancak yalnızca bir jest olarak bedenim ve zihnim onu ​​durdurmasını istemek için çok şey yapıyor.

Meydana gelen enerji alnndan ter atmaya, damlamaya basmaya, göbeğimde havuz yapmaya ve benimle karıştırmaya ayırmamı zorluyor. Bir süre duraklıyor, dışarı çıkıyor ve yanıma oturuyor, dinleniyor, enerjimi geri kazanıyor. O hiç tembel bir beceri olmamıştı ve şans eseri ihtiyaç duyulduğunda bana iyi bir uzun sohbet oturumu verecek kadar uygun.

Terayı atarken, klitorisini ovmaya devam ediyorum ve tuhaf parmağımı içeriye doğru kaydırdım,

“Güzel mi?”

Onları geri çekip denemek için onlara veriyorum.

“İşte kendiniz deneyin.” Diye cevap veriyorum.

 

Parmaklarımı emmeye, onları hafifçe yalamaya başladıktan sonra tekrar emiyor.

“Benimkini deneyin.” Diyor,

Benden ayağa kalkarak başımı kaptı ve beni horozuna doğru çekti, ağzım zaten bunu istekli bir şekilde almaya açıktı. O bir avuç saçımı alıp onu bana karşı sokmak için kolları, sonra boğazımı becermek için kullanıyor. Onun horoz bana gag yapma boğazımın arkasına isabet ve gözlerim çalışır. İpucu kaymalar bademciklerimin havayı kesmesini sağladı.

“Bu daha iyi” diye ekliyor “Derin boğazıma, sonuna kadar benim horozumu” diyor.

Hava almak için beni serbest bırakıyor, boğazımı tekrar sikiyor. Elim bacaklarım arasındadır, parmaklarım kedi içine sokulur, avuç içi düz dik klitorisini ovuşturur. Ben derin boğazıma olarak benim pislik sıkmak ve spazm hissediyorum. O bana sikikleri ise bir erkek penisini emmem için kendisi için hissedeceğini, sonra şanslı adamın da hissedebileceği şekilde yuvarlanmasını istediğini söylüyor.

Dört, Beş, Altı kez beni boğar, o zaman havaya kalkar, çünkü tükürük ağzımdan çenemden aşağı akar ve horozu onun toplarına çarpar. Dilimi tabana kadar uzatıyorum ve tekrar morarmış, mor şişmiş başını öpüyorum. Sonra tekrar beni boğarak büzüşme içine geri zorlar, serbest elim onu ​​tutmaya çalışır, ancak onun eyleminde acımasızdır.

Birkaç gagging ve rahatlama döngüsünden sonra çenemizi eliyle bardır, eğilir ve tutkuyla bana öpücük verir. Dudaklarımı ve çenemi yalayıp, beni ve onu tadarak. Yatağımın üstünde yüzü yatıyor, horoz dikey sözünü tutuyor,

“Kaltak benim kaltağıma tırmanın”

“Evet patron” cevabını veriyorum.

Acayip onun üzerine tırmanmaya başladım, yüksek bas tonumda onun salya batırılmış horozunun üzerinde duruyorum. Dudaklarım asılı, benim cum’imle damlıyor, üzerime yavaş yavaş düşüyor. Onu bana sokarken bekleme kedisini dokunan ucu hissediyorum, onu derinçe vurduğumu hissedinceye kadar kendi ağırlığımdan vazgeçmeme izin veriyorum. Elleri göğüslerime kadar uzanıyor, götürüyorlar, memelerim parmaklarının arasında. İlk önce hafifçe sıkarak daha sıkı sıkıştırıyor. Onun horoz sürme, ellerim omuzlarına dayanıyor bacaklarım beni uç yukarı kaldırıyor ve tekrar içeri geri.

“Oturmak için büyük bir horoz istiyor musunuz ??” diye soruyor.

“Büyük bir horoz ne yapardım, ben sadece küçüküm” diye cevap veriyorum.

“Hepsini alabilmene kadar sana acı çekene kadar derin ve sert lanet olsun. Bu yüzden cunt kadar uzanır o kadar iyileşmek için hafta sürer. “Onun cevabı.

Sevgili kocamın neden başkalarının beni becermesine izin verip vermeyeceğinden hala emin değilim, ancak savunmak için çok fazla havam var,

“Evet oturup canımı sıkmak için büyük bir horoz istiyorum. Onun horoz cum istiyorum ve topları ıslak yapmak, ben içinde derin hissetmek istiyorum. Boğazımı senin gibi becermeni istiyorum “diyerek konuşmasını istedi.

“İyi benim kızım” diye cevap veriyor “Şimdi küçümseyen kıçımdaki önemsiz horozu sopa” diye yanıtladı.

Bu sırada, zorlu kedimden horoz özgürlüğüne izin vermek ve deliğime girmek için kendimi kaldırıyorum. Onu beni terkederken kapıyorum, sonra onu arse deliğimin altına yerleştirip sonra kendim alçaltıyorum. Yavaşça ucu boşalttaki boşluğa doldurduktan sonra şafta girer, üzerine bastığımda beni açtığını hissediyorum. Nihayetinde tamamen içimde, cildim dokunuyor, serseri yanaklarda kasıklarıyla. O kadar ulaşır ve benim küçük göğüslerinin her etrafında ellerini sarar, ama çok sıkı sıkışıyor ben yükselir ve onun horoz üzerine düşer.

“Bu benim horoz ile sıkı kıçını sikikleri, incinmek, kendin ile boşa çıkarmak.” Bana emir verir.

Parmaklarım klitorisine ovuyor, ıslak, cum ıslak clit. Benim pislik her etkisiyle bir su birikintisi bırakarak onun pubis karşı tokat atıyor. Çırpma sesler çok azdır.

“Islak pisliğin üst üste gelmesine bayıldın” diyor.

“Kıçımdaki sert horozunu seviyorum.” “Çok azgın oluyor” cevabını veriyorum.

“Sonra benim için iyi cum, o zaman senin pislik içki böylece cum bana boşalmak ve yüzüme oturup.”

Bu beni heyecanlandırıyor. Ben çılgınca onun sağlam horoz üzerine yukarı ve aşağı sıçrar, istekli kıçımı derin iterek, hala bir çılgınlık klitorisini ovuşturarak.

“Bu harika,” dedi. “Kıçımı sokma”

Onun elleri benim göğüsleri kavradı, benim parmaklarım benim clit frigging, kıçımı horoz, benim kedi vücut üzerinde fışkıran, söylüyorum gerekmez. Her şey birlikteydi.

Bu saatlerce uzayıp gidiyor ama gerçekçi olarak en fazla 20 dakika. Ama durdurmak için çok zevk alıyorum. Sonra kalçalarımı yanaklarımla karşı karşıya getirmeye başlar, şiddetle her inme ile beni tokatlar. Bu ıslaklık, benim ıslaklık kötüleştirir, o benim göğüsleri bültenleri, rahatlama nefes nefese. Ama sonra kıçımı yanaklarına tokatlamaya başlar, bu beni zorlar.

“Ah!” Diye özür dilerim

 

Ancak bu onu durdurmaz. Sonra tekrarlanan tokatlar,

“Benim için kalt şimdi orospu cum.” Ben emir.

Kıçımdaki horozuna ve parmaklarımın klitime konsantre oluyorum, o zaman hissediyorum geliyor. Duygu beni tekrar heyecanlandırıyor, klitorisim tıkıyor ve daha fazla dikkat istiyor. Zirve yapmaya başlarken hareketlerim daha şiddetli, o zaman pis kas spazmı. Karşılığında vücudu benim cum bir akışı icar gurgles.

“İyi kız” diye haykırıyor “Sperm zaman kıçınızı seviyorum” diye devam ediyor “Amcın çok ıslak, tadına bakmak harika” diyor.

Ben onun horoz sert zorlar. Tüm güçlerim ve vücut ağırlığım onu ​​isteyen kıçımın derinlerine itiyor. Yine benim pislik spazmları ve daha cum o pisliklerden, her seferinde meyve suyunu bırakmaya devam eden spazmları takip eder.

Kaslar sıkışıyor, rahim kontratları yapıyor ve midemi incitiyor. Bir bebeğe sahip olmak, bana anal vermiş olduğu orgazmden daha kolay oldu. Ama ben onları çok istiyorum, cum’im olduğunu bilmek mutlu eder.

Artık almam ve kendini horozundan kurtaramıyorum. Hala klitorisini ovuyorsun, kalkın ve bacaklarım ile yüzünü boğazın. Benim şişmiş klitoris ve kedi dudakları hala boşalmak benim cum suyu ile damlayan aralarında düşük. O hemen onun horoz kapmak ve onun bekleyen ağzına pislik düşürmek gibi çılgınca sürtünme başlar. Karıncalanma klitemi anında emmeye başlar ancak çok istekli olduğu için ağzımdan oturmaktan çok çekiniyorum, ama elimde daha fazla dayanabilirim. Ağzına dalmaya ve yüzüne kadar çok fazla dolaşmaya devam ediyorum ve kendimden kendim itiyorum.

Kaya gibi sert horozunu elinde görmek için aşağıya bakıyorum, çılgınca bir vınlama yakaladım. Klitimi sürtünmeye devam ediyorum ve beni nazikçe izliyor. Hareketinin daha acil hale geldiğini görüyorum.

“Ağzına koy ve bana yut!” Diye emir verir.

Ben gecikmeksizin aşağı eğilip gönüllü ağzımda zonklama horozunu alıp, bir yandan diğeriyle kendimi ovuşturarak tutun. Onun vahşi hareketini sürdürüyorum. Daha büyük ve sertleştiğini hissediyorum ve neredeyse orada olduğunu biliyorum. Elini başımın arkasına koyar, horozunu boğazıma sokar. Gözlerim su, ben gag, tükürük yaprakları iliklerine onun horoz aşağı çalışır.

“Çek onu orospu, em ve beni yutmak” diye sordu.

Açlığını açlıktan bir kadın gibi yutarım. Sonra tüm gücüyle onu zorlar ve ağzımda patlar. Sıcak cum benim boğazına patlar ve ben onu yutmak. Patlamadan sonra patlama şöyle ve ben her damla içkisini memnuniyetle içiyorum, o bittiğinde dilimi ucuna kadar uzatıyorum ve sonunda eğlenerek zevkle dalgalanıyorum.

“Teşekkürler.” “Harika” yazıyor.

Yüzüne çıkıp, onunla büyük bir Fransız öpücüğü verdim, yemekimi onunla paylaştım.

“Hoşgeldiniz.” “Kendinize iyi geldiğinizi” söyledi.

Birlikte birbirimize öpüşüp oynamakla yalan söylüyoruz.

Kahvaltı zamanı, sanırım ikimiz de bu sabah kazandık.

No Tags

93 total views, 3 today

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

 • izmir lezbiyen escort bayanlar, izmir ucuz lezbiyen modeller

  by on 30 Mart 2017 - 0 Comments

  Lezbiyen bir eskort ajansı içinde Dışarı çıkmaktan korkan kadınlar için lezbiyen eskortlar, kendilerini keşfetme şansını özel olarak keşfedebilirler   İzmir lezbiyen escort modeller ile ilgili fotoğraflara ve kişisel bilgilere göz atabileceğiniz en popüler eskort bayan arama sitesi.   escort izmir bayanlar Son zamanlarda yapılan bir araştırmaya göre artan sayıda kadın ‘şehvetli deneyimler’ için para ödüyor […]

 • İzmir Aliağa escort bayan arama sitesi

  by on 24 Nisan 2017 - 0 Comments

  İzmir Aliağa escort bayan arama sitesi: % 100 gerçek profillerin paylaşıldığı en kaliteli İzmir Aliağa escort bayan bulma sayfası sayesinde arayışlarınıza en uygun hizmetleri sunabilecek yerli ve yabancı birbirinden güzel escort modeller ile ilgili bilgilere ulaşabileceğiniz gibi en iyi şekilde hizmet alabileceksiniz.   Selamlar, ismim Zehra. Yaşım 24, üniversiteli escort bayan olarak gün içerisinde en […]

 • Escort nedir?

  by on 30 Mart 2017 - 0 Comments

  İzmirmasajsalonu.org – izmir escort nedir?   İzmir Escort Bayanlar Bir araştırmaya göre, hizmetlerini tanıttan eskortların üçte birinden fazlası artık kadınlar için cinsel ilişki kuran erkekler. Ve Birmingham ve Lancaster üniversiteleri tarafından yapılan çalışma, müşterileri arayan gigoloların sayısı 2010’da 5.246’dan 15.732’ye fırladı. Araştırmacılar, şaşırtıcı bir keşif yapmak için 27,000 online listeye girdiler. Ve gigoloların yüzde 36’sı […]

 • İzmir Tesettürlü escort bayan ilanları

  by on 8 Nisan 2017 - 0 Comments

  sitesi ücretsiz bayan ilanlarına ulaşabileceğiniz en önemli site olarak günün her saati kaliteli hizmet almanız sağlanıyor.   % 100 kaliteli hizmet seçeneklerinin sağlandığı sitemiz içerisinde bayanlara dair aradığınızı bulabileceğiniz, bulamadığınızı site içerisinde arama yapabileceğiniz şekilde sizlere birçok alternatif hizmet seçenekleri sunuluyor.   İzmirli beyefendilerin gediklisi olduğu İzmir tesettürlü bayan arkadaş arama sitesi.   Sizlerle keyifli […]

 • İzmir Escort Bayan

  by on 1 Nisan 2017 - 0 Comments

  İzmir escort bayan ilanları sitesi içerisinde birbirinden kaliteli eskort model bilgilerine ulaşabilirsiniz. İZMİRMASAJSALONU.ORG İzmir Eskort-Fahişe Çoğu kişi eskort ve fahişe aynı olduğunu düşünüyor. Bazı anlamda aynı olduğu söylenebilir, ancak bir eskortun eğlence amacı için çok olduğu düşünülmektedir. Bir fahişeye sadece cinsel istekleri yerine getirmek için yaklaşılır. Bununla birlikte, bir eskort oldukça farklıdır. Bir eskort, eğlence […]