Welcome, visitor! [ Register | Login

İzmir Thai Masajı Nedir?

Genel 18 Mart 2017

 • masaj salonu izmir fiyatları Thai Masajı Nedir?

Tayland’dan daha fazla turist dönüyor; daha fazla yoga gibi masajın kalıcı izlenimleri var. Giysilerinizle yapılan Tay Geleneksel Masaj, sizi yüce bir rahatlama ortamında bırakıyor.

 

 

Mekaniği, güçlü bir Hint Ayurvedik ve yoga etkisi göstermektedir, ancak enerji kanallarına çok disiplinli bir vurgu Çin Geleneksel Tıbbı ile bağlantıyı ihlal etmektedir.

 

masaj salonu izmir fiyatları Geleneksel Geleneksel Tıbb, bugün kullanılan şekliyle hemen hemen aynı biçimde, 1000 yıldan beri varoldu. Yakın geçmişteki dünya çapındaki yayılımı olağanüstüydü.

 

Ne oluyor?

 

masaj salonu izmir fiyatları Ayakkabı ve çoraplar hariç, tamamen giydirilmiş yerde yatarken yalan söylüyorsunuz. Pratisyen, bacaklar, avuç içi, kol, dirsekler, ayak dizleri ve hatta parmaklarınızla vücudunuzu basmak ve gerginleştirmek için kullanıyor. Acıdan sağlığın ve özgürlüğün, vücudun dokuları yoluyla yaşamsal enerjilerin engellenmeden akışı sonucu olduğuna inanırlar.

 

Bu enerjileri dağıtmak için ana kanallar ‘Sen’ olarak adlandırılır. Sen’in kesin sayısı konusunda genel bir mutabakat bulunmamakla birlikte Çin tıbbı bilenlerin Tayland uygulayıcısının Çin Qi meridyenleri üzerinde etkin bir şekilde çalıştıklarını çabucak fark ettikleri kesin.

 

masaj salonu izmir fiyatları Presleme, Sen’in enerji akışını harekete geçirmek ve ağrıya neden olan tıkanıklıkları veya durgunluğu serbest bırakmak için kullanılan mekanik bir işlemdir. Masajın bu kısmı çok kapsamlı.

 

Her Sen kanalı, her yönden art arda bastırılır; eklemlerin ve gövdenin göreli pozisyonları sürekli olarak değiştirilir. İşlem çok kapsamlıdır. Uygulayıcı, tüm yumuşak dokuların yeterince sıkıştırıldığından emin olduğunuzda germe başlar.

 

Bu ilk başta ince olacak ama kademeli olarak Tay masajının ünlü olduğu geniş, geniş alanlara doğru ilerliyor. Her kas ve eklem tedavi edilir.

 

masaj salonu izmir fiyatları Bu ne işe yarıyor?

 

Kasırga, kas-iskelet ağrısının çoğunun ve eklemlerin hareket kabiliyetinin eksikliğinin, tekrarlayan gerginlik etkisi altında kasların kısaltılmasının bir sonucudur.

 

beyaz masaj salonu Bornova Tay masajının presleme teknikleri, kasların, Sen enerjilerinin akışına geçirgenliğini arttırarak germe için hazırlar. Manipülasyonlar, kasları mümkün olduğunca cankenden kurtaracak şekilde tasarlanmıştır.

 

Gelişmiş bir yoga bile bir uzman tarafından uygulandığında Tayland masajının germe kapasitesi ile rekabet edemez.

 

Bir kasdaki gerginlik ve spazm, kas ve duyu organlarını içeren olayların kısır döngüsünün bir sonucudur; Ona ve beyne karşıt olan kaslar.

 

beyaz masaj salonu Bornova Kas gerginliği arttıkça kas da kısalır ve beyin bunu kasılma olarak yorumluyor, sonuçta zayıflamış olan antagonistik kasların işlevini engelliyor.

 

Düzenli olarak uygulanan Taylandalı masaj, kasları normal dinlenme sürelerine kadar uzatır; bu, beynin her şeyin iyi olduğunu düşünerek aldatmasına ve antagonistleri engellemeye son vermesine neden olur. Kısa bir süre önce gerginlik ortadan kalkar ve ortak hareketlilik düzelir.

 

Kaslar masörün nihai hedefidir ancak fibrotik bağ dokusu ve zayıf dolaşım masaj sırasında da tedavi edilir.

 

beyaz masaj salonu Bornova Nasıl hissettiriyor?

 

Diğer vücut formlarından farklı olarak – pürüzsüzlük, ritim ve akış akla gelen üç kelimedir.

 

Hiçbir şey acele edilmiyor; Ritmin veya hızın ani bir değişimi yoktur. Her teknik, toplam ekonomi ekonomisi ile bir diğerine erir; Güzelce koreograflanmış bir performansa benziyor.

 

beyaz masaj salonu Bornova Masajın ilk kez alıcıları farklı şekilde tepki gösterir; Bazıları basma tekniklerini – özellikle de başparmakla yapılanları – biraz rahatsız buluyor; Diğerleri, sert vücutlarının gerilme derecesinde şok olabilirler.

 

Hemen hemen hepsi daha sonra rahatlamış, tazelenmiş ve çok daha esnek hissedecek ve düzenli Tay masajı yapan kişiler derin basınç tekniklerinden ve muhteşem manipülasyonlardan hoşlanıyorlar.

 

 

beyaz masaj salonu Bornova Thai Masajının Kökeni

 

Ve etkileri …

 

Tabii ki masajın ustalıkla uygulandığından çok olumlu da olumludur.

 

Düzenli Taylandalı masajın faydaları, kabızlık, İBS, baş ağrısı, siyatik, sırt ve boğaz ağrısıdır.

 

Thais için bu şaşırtıcı değil. Sen’in dengesi ve engellenmemiş akışı, sağlık için hayati önem taşırlar. İyi bir Tayland masajı bunu başarır ve duygusal sorunları ve fiziksel sorunları düzeltebilir.

 

köpük masaj salonu konak mahallesi Kimi alabilir?

 

Bu tür masaja karşı kontrendikasyonlar var – bunlar genel masaj için geçerli olanlar. Oldukça iyi sağlığa sahip olanlar için – yaş, esneklik ve obezite eksikliği göz önüne alındığında – Tay masajı son derece faydalıdır.

 

‘Oldukça’ hissetmek isteyenlerin çoğu, ilerleyen yıllarla olan derzlerin kaçınılmaz olarak sertleşmesi olarak kabul edilen şeylerden kaynaklanmaktadır. Düzenli olarak yapılan Tay masajı, bunun eklemlere uzun süren hareketliliği geri kazandırdığı gibi olmadığını çabucak kanıtlıyor.

 

köpük masaj salonu konak mahallesi Tedavi maliyeti genellikle yaşadığınız yere bağlıdır. Londra’da, bir saatlik bir masaj için £ 40 ila £ 80 arasında bir ücret ödemeyi umuyoruz. Diğer yerlerde, fiyatların £ 30 ila £ 45 arasında olması muhtemel. Bir buçuk saat idealdir.

 

Nasıl eğitirim?

Değişik içerik ve uzunlukta kurslar İngiltere’de bulunmaktadır. Bazıları kabul edilir, çoğu değildir. Eğitim isteyenler, bir Taahhütte bulunmadan önce Tayland masaj kursları verenlerin kimlik bilgilerini kontrol etmelidir.

 

İdeal olarak, bir ders, kas-iskelet mekanizmasına çok fazla odaklanan anatomi ve fizyoloji ile birlikte gelişmiş bir seviyeye pratik eğitim sunmalıdır.

 

köpük masaj salonu konak mahallesi Taylandlı bir ustanın iki katı büyüklüğünde manipülasyonlar gerçekleştirdiği görünüşte çaba sarf etmeden kandırılmayın! Fiziksel olarak talep ediliyor ve doğru eğitimi gerektiriyor.

 

Uzman eğitimi almadan Tayland masajı yapmaya çalışan herkes alıcının ve kendisinin yaralanmasına neden olabilir. Doğru yerleştirilmemiş bir ayağın veya ağırlık merkezinin hafif yanlış yerleştirilmesi uygulayıcının yaralanmasına karşı savunmasız kalmasına neden olabilir.

 

Mesleki eğitim kursları, öğrenciyi vücut hareketlerini ve pozisyonlarını kontrol etmek için orantısız bir süre sağlamak zorundadır; bunlar, diğer karoser tiplerinden talep edilmeyecek bir şekilde olmalıdır.

 

Cheltenham’daki BODYHARMONICS Kliniği, diploma alan tanınmış dersler sunmaktadır.

 

köpük masaj salonu konak mahallesi Tay masaj kursları da Tayland’da sunulmaktadır. Bununla birlikte, bunlar çoğunlukla İngilizce’nin komutası çok az olan eğitmenler tarafından öğretilir. Yaralanmayı önlemek için ilgili fizyoloji, kontrendikasyonlar ve önlemlerin kapsamı dışındadır.

 

Vücut harmonisi dersleri, her tekniğin en iyi terapötik bağlamında nasıl kullanılacağını öğretir.

İlk Tay masajımı hatırlıyorum. Khao San Yolu idi, bu yüzden on yıl önce hakiki bir Taylandlı masada gerçek bir Tay masajı yapıyoruz. Ağaç panelli bir odadan bekleme alanına götürülürken, sakin kızlar tertemiz makyaj yapıyor ve en güzel ipek oda hazırlarken kendilerini ağırladı.

Genç, naif bir kız olmak için ne olacağını bilmiyordum. Ayaklarım neden yıkanmıştı? Ve o pantolonu giymek nasıldı peki ben?

köpük masaj salonu konak mahallesi Geleneksel bir Tayland masaj deneyimi, turistler için tasarlanmış bir otel kapısında lüks için ödeme yapıyor olmanıza veya bir yabancıyla birlikte yatak alanını paylaşan Phuket’in keyifsiz şeridindeki bir yan sokağa bağlıdır. Her ikisi de size rahat hissedeceksiniz ve belki biraz minik Thai bayanının bir sirk sanatçısından daha fazla bükülmüş halini nasıl algıladıklarına dair biraz karışık. Yardımlı yogaya benziyor, gerçekten. Ve yoga ruh için iyi, değil mi?

Londra’da bir Tayland masajı için bir yazar gönderdiğimizde neler olduğunu bilmek ister misiniz? Buraya Tıkla.

derin masaj alsancak / konak/ İzmir Lüks bir Tayland masajından ne beklenir

 

Güleryüzlü, ipek ceketli, yumuşak konuşulu Taylandlı kadınlardan oluşan bir ekip, kapının resepsiyonunda ellerini palmiye boyun yüksekliğinde tutarak küçük bir yay vererek geleneksel wai ile selamlayacaktır. Geleneksel bir Taylandalı tebrik ve gülümsemenin ülkesinde olduğunuz göz önüne alındığında, nereye gidersen gidin göreceksiniz.

Terapistiniz, sizi ayaklarınızın yıkanması ve belki yağlı yasemin ve orkide kokulu losyonlar için küçük bir odada bir sandalyeye götürecektir. Tabanlarınızı kaçınılmaz olarak örtülecek tozun temizlenmesine yardımcı olmak için ayağınızın üzerine sıcak su döküldü. Bu, deneyimlerin başlangıcı ve sizi rahat ve hazır hale getirmek için tasarlanmış bir.

derin masaj alsancak / konak/ İzmir Ayaklarınız temizlendikten sonra, sıkı bir şekilde ve ustalıkla bir havluyla sarılıp kurutulur ve terapistiniz sizi yatağınıza götürürken size giymek için narin terlikler verilir. Çok nadiren kendi odanızda olacaksınız – Asya’daki İngiltere masajlarının aksine, bir kumsaldaki bir Tay masajı olsun ister kendi lüks ahşap panelli vaha olsun, çok daha sosyal bir deneyim gibi görünüyor.

Çevrenizdeki bir perde çekildiğinden soyunmanız istenecektir. Yatakta, masaja, Tay ipeklerine kıyafet olacak. Bunlar üst ve olasılıkla büyük gibi görünen bir çift pantolon. Yaparlarsa, bir kişinin giyebileceği en rahat giysilerden biri olan Taylandlı balıkçı pantolonu olur.

derin masaj alsancak / konak/ İzmir Onları birbirine bağlamak için arkadaki iki uzun dize parçasıyla takın. Sırt üstü ve kollarınız biraz uzatılmış olacak şekilde ön üst kenarı tutun. Sol kolunuzu ve malzemenizi sağ kalçanıza getirin, böylece tüm vücudunuzun etrafında rahatça oturur. Aynı şeyi diğer el ve diğer kalçayla yapın, böylece malzeme katlanmış demektir. Pantolonları yukarı tutun ve ipin sol ucunu tutun, öne, sonra da sağa getirin. Onları birbirine bağlayın ve materyali kemerin altına katlayın. Voila!

Geleneksel Tay masajı, yatıştırıcı yağlarla ve yüzeysel vücut sürtünmesiyle ilgili değildir. Terapistiniz kaslarınızı gevşeterek başlayacaktır. Kendi bedenini, senin varlığınla asla bilemediğin şekillere dönüştürmek için kullanacak. Tıklayacak, sana tokat atacak, üste tırmanacak ve ellerinizi başınızın arkasında tutarken görünüşte omurganızı yarı yarıya kesmeye çalışıyor olacaksınız. Bu bölüm, ne kadar ödediğinize bakılmaksızın aynıdır. Çok gerginlik, tokatlama ve bükülme olacaktır. Kolunu tutacak ve dizlerini kıvıracak ve eklemlerinizde her türlü çatlak ve çatlak duyacaksınız. O zaman rahatlamıyor ve muhtemelen ölü olmanı dileyeceksin, ama sana harika hissettiriyor olacak.

derin masaj alsancak / konak/ İzmir Masajdan sonra bir kafa süpürmesi ile biter ve rahatlamak için hazırlanır ve hazır olur. İşiniz bittiğinde, bekleme salonuna geri döneceksiniz, oturun ve tecrübesini tamamlamak için bitki çayını verin.

Kendinizi tazelenmiş ve enerjiyle dolu hissedeceksiniz ve yakında bir sonraki almak için kaşınacaksınız.

derin masaj alsancak / konak/ İzmir Ucuz bir Tayland masajından ne beklenir

Bu masajlar her yerde tutuluyor. Büyük olasılıkla bir avluya bakan, floresan lambaları ve ortak yataklar bulunan küçük dükkanda duracaksınız. Bayanlar dışarıda oturup ‘sizin için masaaaaaaa çığlıkları ile içeri girmek için sıkıştıracaksınız!’ Biraz takas yapabilirsin, ancak son bir kaç yıldır sana asla 50 p’tan fazla parayı alamayacağını buldum.

cazibe masaj salonu Karşıyaka Şimdi, çıplak insanlarla ve parmaklarla yerleştirilen yerlerle ilgili mesajlar okudum, göğüsler dokunuldu ve mutlu sonlar. Birisi yükler ve hoş masum yerlerde Tay masajları bir sürü gibi bu bana hiç oldu. Masözünüzün keyifsiz bir hizmet sunduğundan endişe ediyorsanız, ana yolda bulunan açık odalardan birine gidin ve başkalarının ne kadar masaj yaptıklarını görün. Elbette ki insanların içeri girip çıkarmaya yarayan bir konveyör bantı olacak, ama kıyafetleriyle onları görebiliyorsan, iyi bir insansın.

Temelde, bu masaj posher masajları ile aynı rutin olacaktır. Ayaklarınız kısaca fırçalanır (ayakkabı dışarıda bırakılır) ve giydiğiniz her şeyde giyinmiş kalacaksınız. Çıplaklığın üzerinize yüklenmesinden korktuğunuzda bikini giyin; çünkü beden olmadan yapamayacağınız bir sebep yoktur.

Üzerinize kaba bir havlu konacak ve sırt çatlaması ve omurga patlamasıyla işlem başlayacak.

cazibe masaj salonu Karşıyaka Masajın sonunda muhtemelen size gülece bir tokat atacak veya sizi uyanık durumda sallayacak ve uzakta kıvrımlı ve kıvrımlı hissedeceksiniz.

Taylandlı insanlar, samimi karşılama ve tavırlarıyla tanınırlar ve gülüşleri onlara doğal bir jesttir. İster bir dünyaca ünlü mimarın tasarladığı bir kapta £ 200, ya da yerli halk tarafından çalınan bir plaj platformunda 2 £ masaj yapan bir masaj alıp almayacağınıza göre, aynı hizmeti ve sıcak, samimi bir gülümseme elde edersiniz.

Bangkok’a gidiyorum. Nereye masaj yapayım?

 

cazibe masaj salonu Karşıyaka Suswa Walking Street’teki Shewa Spa harika. Birkaç katlıdırlar ve manikürlerden balmumuna kadar her şeyi sunuyorlar.

 

Yap

… gevşek giysiler giyin. İdeal olarak, ucuz balıkçı pantolonunu bir çift satın alalım; çünkü bu masalarda tam masaj yapabileceksiniz

… masözünüze bir ipucu verin – çok olmak zorunda değildir, ancak jest takdir edilmelidir

… sırt ağrısı çekip çekmediğinizi söyleyin. Masajı biraz değiştirecekler.

 

Etmeyin

cazibe masaj salonu Karşıyaka Bir masajdan önce Larb Gai yiyin. Veya herhangi bir şey. Sadece bana güven.

… personelin hakaretini. Takas yapmak çok eğlenceli, ancak gelişmekte olan bir ülkesindesiniz ve bir sürü kızın müşterileri olmazsa paralarını almazsınız – ve o zaman bile patronun yarısını verdiklerini unutmayın

… neye benzediğini merak ediyorum. cazibe masaj salonu Karşıyaka Şansınız, süper güce sahip küçücük bir kadın tarafından neredeyse koparılmış olmanız durumunda, bir sonraki yataktaki kızın da var.

No Tags

65 total views, 3 today

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

 • izmir lezbiyen escort bayanlar, izmir ucuz lezbiyen modeller

  by on 30 Mart 2017 - 0 Comments

  Lezbiyen bir eskort ajansı içinde Dışarı çıkmaktan korkan kadınlar için lezbiyen eskortlar, kendilerini keşfetme şansını özel olarak keşfedebilirler   İzmir lezbiyen escort modeller ile ilgili fotoğraflara ve kişisel bilgilere göz atabileceğiniz en popüler eskort bayan arama sitesi.   escort izmir bayanlar Son zamanlarda yapılan bir araştırmaya göre artan sayıda kadın ‘şehvetli deneyimler’ için para ödüyor […]

 • İzmir Aliağa escort bayan arama sitesi

  by on 24 Nisan 2017 - 0 Comments

  İzmir Aliağa escort bayan arama sitesi: % 100 gerçek profillerin paylaşıldığı en kaliteli İzmir Aliağa escort bayan bulma sayfası sayesinde arayışlarınıza en uygun hizmetleri sunabilecek yerli ve yabancı birbirinden güzel escort modeller ile ilgili bilgilere ulaşabileceğiniz gibi en iyi şekilde hizmet alabileceksiniz.   Selamlar, ismim Zehra. Yaşım 24, üniversiteli escort bayan olarak gün içerisinde en […]

 • Escort nedir?

  by on 30 Mart 2017 - 0 Comments

  İzmirmasajsalonu.org – izmir escort nedir?   İzmir Escort Bayanlar Bir araştırmaya göre, hizmetlerini tanıttan eskortların üçte birinden fazlası artık kadınlar için cinsel ilişki kuran erkekler. Ve Birmingham ve Lancaster üniversiteleri tarafından yapılan çalışma, müşterileri arayan gigoloların sayısı 2010’da 5.246’dan 15.732’ye fırladı. Araştırmacılar, şaşırtıcı bir keşif yapmak için 27,000 online listeye girdiler. Ve gigoloların yüzde 36’sı […]

 • İzmir Tesettürlü escort bayan ilanları

  by on 8 Nisan 2017 - 0 Comments

  sitesi ücretsiz bayan ilanlarına ulaşabileceğiniz en önemli site olarak günün her saati kaliteli hizmet almanız sağlanıyor.   % 100 kaliteli hizmet seçeneklerinin sağlandığı sitemiz içerisinde bayanlara dair aradığınızı bulabileceğiniz, bulamadığınızı site içerisinde arama yapabileceğiniz şekilde sizlere birçok alternatif hizmet seçenekleri sunuluyor.   İzmirli beyefendilerin gediklisi olduğu İzmir tesettürlü bayan arkadaş arama sitesi.   Sizlerle keyifli […]

 • İzmir Escort Bayan

  by on 1 Nisan 2017 - 0 Comments

  İzmir escort bayan ilanları sitesi içerisinde birbirinden kaliteli eskort model bilgilerine ulaşabilirsiniz. İZMİRMASAJSALONU.ORG İzmir Eskort-Fahişe Çoğu kişi eskort ve fahişe aynı olduğunu düşünüyor. Bazı anlamda aynı olduğu söylenebilir, ancak bir eskortun eğlence amacı için çok olduğu düşünülmektedir. Bir fahişeye sadece cinsel istekleri yerine getirmek için yaklaşılır. Bununla birlikte, bir eskort oldukça farklıdır. Bir eskort, eğlence […]